Loreal Paris Modern Makyaj Koleksiyonu İncelemem


Herkese merhaba,

Ülkece kötü günlerden geçtiğimiz bir gerçek, umarım evde kal çağrılarına herkes uyar ve sağlıklı günlere ulaşırız. Bu yazımda size yakın zamanda tanıştığım Loreal Paris Modern Makyaj Koleksiyonu’ndan bahsetmek istiyorum.
Loreal Paris Modern Makyaj Koleksiyonu’nun inceledim ve uygulamalı olarak Instagram’da IG TV’ye de ekledim. Videoya buradan ulaşabilirsiniz TIK TIK

Loreal Paris Modern Makyaj Koleksiyonu’nda birbirinden güzel 5 ürün bulunuyor. Öncelikle Glow Cherie Işıltı Veren Renkli Nemlendirici’den bahsetmek istiyorum. Yapısı gerçekten bir nemlendirici gibi ve yüzünüzde kesinlikle ağırlık yapmıyor, kolayca dağılıyor. Mis gibi karpuz kokusu sizi fresh hissettiriyor. Hassas olan cildimde hiçbir sorun yaratmadığı gibi aksine cildimi yatıştırması ve doğal bir aydınlık vermesi çok hoşuma gitti. Renkli olma özelliğinden dolayı cilt tonumu eşitlemesini de sevdim. 2020’nin makyaj trendi olan doğal görünümlü ışıltılı makyaj için favori ürünlerimden biri oldu. Umarım kısa zamanda dışarı çıkabiliriz de ben de keyifle kullanırım.

İkinci ürün Color Queen Tekli Göz Farı- Extraordinaire. Rengine ayrı pigmentine ayrı ve yapısına da ayrı bayıldığım bir göz farı oldu. Far bazı uygulamanıza bile gerek kalmadan rengi yansıtabiliyorsunuz ve uzun saatler bozulmadan kalıyor. İster gündüz ister gece makyajınızda rahatlıkla kullanılabilecek bir renk. Dokusu yumuşacık ve saten, sürdüğünüzde de doğal bir aydınlık veriyor.

Üçüncü ürün Brow Artist Skinny Definer Kaş Kalemi. En önemlisi doğal durması, kaş rengime uyması diyebilirim. Pigmenti çok iyi ve yumuşak uçlu. Hafif dokunuşlarla kaşlarımdaki boşlukları rahatça doldurdum ve abartısız bir görünüme ulaştım. İki uçlu olması da çok iyi, fırça kısmıyla da güzelce tarayıp son şeklini veriyorum.

Dördüncü ürün Le Liner Signature Göz Kalemi: Eyeliner çekmekte zorlananlar için kesinlikle kurtarıcı ve pratik bir ürün. Kalem şeklinde olması, ince uçlu olmamasından dolayı hemen çekebiliyorsunuz. Siyahlığı ve yumuşak bir yapıya sahip olması çok iyi, uygularken kayıp gidiyor. Kalıcılığını da gayet sevdim.

Beşinci ve sonuncu ürün Volumissime X5 Carbon Black Maskara: Topaklanma ve yapış yapış bir görünüm yaratmadan kolayca uygulanabilen ürünü istediğiniz kat sürebilirsiniz. Kirpikleri tek tek ayırması, hacim vermesi ve siyahlaştırmasını sevdim. Ağırlık yapmaması ve kolayca temizlenmesiyle de sevdiğim bir ürün oldu.

Peki sizin Loreal Paris Modern Makyaj Koleksiyonu’ndan kullandığınız ürünler oldu mu? Yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

Hepinize sevgiler, sağlıklı günler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum Var

 1. Hepsi birbirinden güzel gözüküyor videoyu izlemiştim diye hatırlıyorum

 2. Everything sounds quite good, but in particular the mascara. I hate lumpy mascara and am very picky to this one sounds like it does a good job at a good price.

  Allie of
  http://www.allienyc.com

 3. Hiçbirini kullanmadım ama mükemmel olduklarından eminim 🙂

 4. çok güzel ürünler ..
  ben bu ürünleri denememiştim içlerinden en çok ışıltı veren nemlendiriciyi merak ettim 🙂

 5. gerçekten de çok güzel ürünler. Güzel günlerde kullan. Özellikle göz kalemini merak ediyorum

 6. 2020 makyaj trendlerinde parlaklık ön planda sanırım. L o real ambalajını çok beğendim. Bende de ambalaj beğenip ürün alma huyu var ?

tr_TRTurkish