Elseve Hindistan Cevizi Maske Yorumlarım


Merhabalar,

Bu yazımda saç bakım rutinimde önemli bir yeri bulunan Elseve Hindistan Cevizi Maske ürününden bahsedeceğim. Banyo öncesi uygulanan bu maske benim kupkuru saçlarım için resmen kurtarıcı oldu diyebilirim.

Çoğunlukla banyoda uygulanan maskeleri gördüğümüz için bu ürün bana çok kullanışlı geldi. Banyodayken uygulayıp beklemek açıkçası bana çok zahmetli geliyordu. Elseve Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske ürününü daha duşa girmeden sürdüğümden bekleme süresinde evdeki işlerimi hallederken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Vaktim varsa mümkün olduğunca daha fazla bekletmeyi tercih ediyorum. Ne kadar çok beklerse bence etkisi de bir o kadar artıyor.

Genellikle banyo öncesinde kuru saçlarıma uygulayarak 15-20 dakika bekletiyorum ve yıkıyorum. Daha yıkarken bile saçlar suyun altında yağ gibi eriyor, yumuşacık oluyor 🙂 Hindistan cevizi yağı zaten benim gibi kuru saçları olan kişiler için kurtarıcı bir yağ, nemlendirmesi, canlı ve parlak göstermesinin yanı sıra mis gibi kokması da ayrı bir güzel. Bu nedenle evimden hiç eksik olmaz ve haftada müsaitlik durumuma göre 1-2 kez saçlarım için uygulama yaparım.

Elseve markasının bu maskesini gördüğümde de bu nedenle hemen merak edip almıştım. Gratis indiriminde fiyatı gayet uygundu, boyutunun büyük olması da bir avantaj. Zaten az miktarda sürseniz bile yeterli geliyor. Krem yapıda bir ürün, duşta sürdüğünüz saç kremi gibi düşünün. Saça kolayca dağılıyor ve emiliyor. Su da arındırması da aynı o kolaylıkta oluyor. Durulama işleminden sonra rutin şampuanlama kısmına geçiyorum. Banyodan sonra o mis kokusunun saçta kalması harika hissettiriyor 🙂 Saçın boy ve uçlarına kullanılan bu ürün saçta kesinlikle yağlanma ve ağırlaşma yapmıyor. Saçlarımın kuru olduğunu belirtmiştim, bu nedenle yağlı saçlarda nasıl bir etki yaptığı konusunda yanlış bir bilgi vermek istemem.

Elseve Hindistan Cevizi Yağ Banyo Öncesi Maske ürününü haftada bir kez uyguluyorum. Düzenli kullanımda saçlarımın işlem görmesine rağmen daha canlı ve sağlıklı göründüğünü eklemeden geçemeyeceğim. Peki siz Elseve Hindistan Cevizi Maske’yi denediniz mi? Denediyseniz sonuçtan memnun kaldınız mı? Benimle yorum olarak paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Hepinize sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum Var

  1. Elseve in saç maskeleri saç ürünleri gerçekten çok ama çok iyi

  2. saçlarımla ilgili ciddi kuruluk problemi yaşıyorum. hemen deneyeceğim bu ürünü, teşekkürler bu değerli yazı için

tr_TRTurkish