Maybelline Total Temptation Kaş Kalemi Görüşlerim


Merhabalar herkese,

Kaşlar yüz ifadesini büyük ölçüde değiştirir. Bu kadar önemli olan kaşların güzel görünmesi her kadının arzusudur. Kalın kaş modası sürmeye devam etse de kalın kaşlı biri olarak ben çok sevmiyorum. İnsan kendinde olanı sevmez derler ya o yüzden sanırım 🙂

Kaşlarım her ne kadar kalın olsa ve çabuk çıksa da boşluklarım da bir o kadar fazla. Kaşlarımda dökülmeler oluyor ve boşluklar gerçekten can sıkıcı hale geliyor. Ben de bu nedenle kaşlarımı doldurmak için ürünler deniyorum. Daha önce kaş farı kullanmıştım, sonra kaşlarımda dağınıklıklar başlayınca kaş rimeli uygulamaya başladım. Aslında son derece memnunken beyazların da çıktığını fark ettim. Genç yaşta saçlarında beyazların başladığı biri olarak bu durum beni son derece telaşlandırdı. Saçlarımı boyamakla uğraşamazken bir de kaşlarımdaki bu durum çok fazlaydı. Ben sırf bu yüzden kızılken bile kaş rengimi kırdırtmıyor açık renk farla idare ediyordum. Sonrasında kaş rimelimi bıraktığımda durumun düzeldiğini fark edip rahatladım. Bu durum yanlış düşündürmesin herkeste aynı durum olacak diye bir şey yok. Kullanıp da çok fazla memnun olan kişi var. Dediğim gibi sanırım benim genetiğimin beyazlara yatkın olması bu durumu tetikledi.

İlk zamanlar kaşlarımı kalemle doldururken, uçlarının sert olmasından dolayı dökülmelerim artıyordu. Bu nedenle kalemlere karşı mesafeliyken yumuşak uçlu ürün araştırmaya başladım. İnternette araştırma yaparken Maybelline Total Temptation Kaş Kalemi ile ilgili bir yazıya rastladım. Yumuşak sürümlü olduğunu duyar duymaz bu ürünü edinmem gerektiğine karar verdim. Çift uçlu olması ve diğer tarafında tarağın yer alması çok güzel bir ayrıntı… Bendeki rengi medium brown, kaş rengimle oldukça uyumlu ve çok doğal duruyor. Asansörlü yapısı uygulamayı kolaylaştırırken, kalemin şekli de küçük ve büyük kısımlara göre rahat sürülmesini sağlıyor.

Maybelline New York Total Temptation Brow Definer ürünün ambalajı ve rengi de çok tatlı. Doğal görünümlü kaşlar için yumuşak dokulu bir ürünü arıyorsanız tavsiyemdir, bakın derim. Fiyatını tam olarak hatırlayamasamda aklımda kalan 20-25 TL civarıydı, Gratis’ten almıştım. Özellikle indirim dönemlerinde göz atabilirsiniz.

Hepinize sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum Var

  1. Kaş ürünü kullanmıyorum ama aklımda olsun ihtiyaç olabilir ?

  2. Microblading ile kaş ürünleri ile vedalaşmaya hazırlanıyorum 🙂

  3. bu fırsatı değerlendireyim öneri için çok teşekkürler

  4. Zaten o fircasini gorunce ilgimi cekti birden kullanisli bir urune benziyor❤

  5. Ben bıraktım artık kaş işlerini Yelizcim..microblading yaptırdım sonunda.. 1-2 sene rahatım :)))

  6. Tavsiyen için sağol tatlım .

  7. fiyatı fena değil uzun süre de gider ama o kadar kaş ürünüm var ki şu an bakamıyorum bile..

  8. ben maalesef makyaj konusunda çok yetenekli değilim ve yok gibi makyajı seviyorum. Kaş kalemlerini de düzgün kullanamadığım için bazen çok belirgin oluyordu hiç hoşuma gitmiyordu. Sonunda 3d microblading yaptırdım kurtuldum. çok da doğal oldu.

tr_TRTurkish