Loreal Paris Beyaz Kapatıcı Sprey Görüşlerim


Merhabalar herkese,

Bayram tatilinden sonraki ilk yazımla karşınızdayım. Bloga bir hafta ara verdim, bazen insan ekrana bakmadan dinlenmeye ihtiyaç duyuyor.

Loreal Paris Magic Retouch olarak geçen Loreal Paris Beyaz Kapatıcı Sprey’in koyu kahverengini satın aldım. Uzun zamandır aklımda olan bir üründü, fakat belli sebeplerden dolayı cesaret edememiştim. Arkadaşımın tavsiyesiyle denemek istedim, kendisi bizzat yanımda uyguladı ve sonuç harikaydı. Çekincelerimi yaşamadığını öğrenince denemem için engel kalmadı. Çekincem bulaşma yapacağı ve saç diplerine uygulandığından saçlarımın dökülmesine sebebiyet verebileceği oldu.

Saçları erken beyazlamış biri olarak sürekli dip boyası yaptırmaktan bıkıyorum. Hem maddi olarak hem de saçların yıpranmasından dolayı boya olayını ne kadar çok erteleyebilirsem o kadar iyi. Ben de dip boyası süresini uzatabilmek için aldığım bu ürün hakkındaki düşüncelerimi sizlerle de paylaşmak istedim.

Loreal Paris Magic Retouch’ın kullanımı oldukça kolay. Sadece iyice çalkalayıp beyazların olduğu saç diplerine sıkmak yeterli, sonrasında ise kurumasını bekliyorsunuz. Kuruyana kadar bulaşma riski oluyor fakat sonrasında renk iyice oturuyor. Oldukça doğal bir görünüm yaratan bu ürün ilk şampuanlamaya kadar da dayanabilir özelliğe sahip. Ben bizzat deneyimledim, saçlarımı şampuanladıktan sonra durularken kahverengi suyun aktığını gördüm. Saçlarımda rahatsız edici bir ağırlaşma ya da yağlanma yapmadı. Dolayısıyla uyguladığım gün yıkamak durumunda kalmadım. Saç diplerimin normalde kuru olduğunu belirtmeliyim, yağlı saçlarda nasıl bir etki bıraktığını bilemiyorum. Üzerinde 25 kullanıma kadar yeterli olacağı yazıyor, ne kadar uzun süre giderse benim için tabii ki bir o kadar iyi olacak 🙂

Çok hafif olan ürünü çantamda kolayca taşıyorum, sıcak olunca saçlarımı topladığımda şakaklarımda görünen beyazlarıma hemen sıkıyorum ve yeni boyanmış bir görünüm elde ediyorum. Loreal Paris Beyaz Kapatıcı Spreyi kesinlikle benim favori ürünlerim arasında yer aldı. Bittikçe satın alacağım bu ürünü benim gibi beyaz sorunu yaşayanlar için tavsiye ediyorum. Watsons indiriminden 23 TL’ye satın aldım, bu fiyata bu performans gerçekten çok iyi.

           

Aranızda kullananlar varsa bana düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Sevgiler 🙂

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 comments on “Loreal Paris Beyaz Kapatıcı Sprey Görüşlerim

 1. Kesinlikle çok doğal duruyor canım dip boyası yaptırmışsın gibi. Açıkçası benim de kurtarıcılarımdan kendisi… Çabuk uzayan saç diplerimi harika kapatıyor 🙂

 2. çok güzel bende sayfama bekliyorum
  http://www.rnkync.blogspot. com.tr

  sevgiler

 3. Henüz beyaz sorunum yok o yüzden kullanmadım ama doğal duruşunu ve kapatışını beğendim..

 4. merak ettiğim bir üründü, diplerden çıkınca boyamak zorunda kalıyorum, bu ürün kurtarıcı olabilir 🙂

 5. Saçtaki seyrekliği kamufle etmek içinde iyi oluyor bu 🙂

 6. Ben memnun kalmamistim ama benim sacim yagli belki fark ediyordur sonucta.

 7. Ablamda kullanıyor onunda bir hafta demeden beyazlar çıkıyor dip boyası yapmaktansa bunun siyahını kullanıyor.

 8. Sounds very interesting! Thanks a lot for sharing dear)

 9. Ben de kullanıyorum. Dip boyasını 1-2 hafta öyeleyebiliyorum böylece😊