Kiehl’s Butterstick Lip Treatment Naturally Nude


Merhabalar,

Yine bir Kiehl’s ürünü yazısıyla karşınızdayım 🙂 Markayı kullananlar bilir, cildim inanılmaz iyi anlaştığı için satın aldığım ürün çeşitlerini de arttırdım. Kiehl’s Butterstick Lip Treatment Naturally Nude mağazada keşfettiğim günden beri aklımdaydı. Fiyatı pahalı geldiği için erteledim, aslında diğer cilt ürünlerinde fiyatı çok sorun etmiyordum. Bu ürün ise lip balm olmasından dolayı ve bu kategoride ürün çeşitlerimin de fazla olmasından ertelediğim bir konu oldu.

Piyasaların ani yükselişinden sonra biliyorsunuz ki kozmetik ürünlerin fiyatlarında da artış yaşandı. Kiehl’s lip balmın da zamlandığını gördüğümde çok üzüldüm ve madem bu kadar istiyorum satın alacağım dedi. İhtiyacım olan bazı ürünleri bu ay almayı erteleyerek mağazanın yolunu tuttum 🙂

Öncelikle dudaklarımda yaşadığım problemlerden bahsetmek istiyorum. Cildim gibi dudaklarım da çok kuru, özellikle soğuklarda çabucak çatlıyor. Bazen de dişlerimle dudaklarımı yolma becerimi ortaya koyuyorum, bu da doğal olarak soyulmalara ve kötü bir görüntüye yol açıyor. Aslında sürekli lip balmlar kullansam da etkileri hep geçici oluyordu, mesela uygulamadığım bir gün yeniden kuruma başlıyordu.

Diğer bir sıkıntım ise kuruluğa bağlı olarak dudaklarımdaki çizgilenmelerin fazla olmasıydı. Özellikle mat rujlar uyguladığımda hoş olmayan görüntüyle karşılaşıyordum. Kiehl’s Butterstick Lip Treatment gerçekten normal bir lip balmdan fazlasını sunuyor. Düzenli uygulandığında dudaklarda daha pürüzsüz bir görüntü yarattığı söylendiğinde emin olamasam da bizzat yaşamış oldum.

Verdiği yumuşaklık etkisi bir harika, yapış yapış bir his yaratmıyor ve su içsem de kolayca kaybolmuyor. SPF25 koruma içerdiğinden güneş ışınlarına karşı da dudaklarınızı koruyor. Hindistan Cevizi Yağı ve Limon Yağı içeren Kiehl’s lip balmın tadı da rahatsız edici değil, çok yoğun bir kokusu da yok.

Rengine gelince efsane, ilk vurulduğum nokta bu oldu. Farklı renkler de var, Kiehl’s Butterstick Lip Treatment Naturally Nude adı üstünde tam bir dudak rengi. Daha dolgun, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm yaratıyor. Nude rengi kalemle çerçevelendiğinde de çok güzel görünüyor. Ben sürekli çantamda taşıyorum ve istediğim zaman tazeliyorum.

Fiyatına gelirsek şu an 116 TL’den satılıyor ama bence diğer Kiehl’s ürünleri gibi fiyatını gerçekten hak ediyor. Peki siz Kiehl’s Butterstick Lip Treatment rujlarıyla tanıştınız mı? Favori Kiehl’s ürünleriniz hangisi? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Herkese mutlu hafta sonları dilerim, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum Var

  1. As usual very interesting) Thanks a lot for sharing!

  2. Sanırım biraz zor denerim çok tuzlu yaa fiyatı 🙂

  3. O 116 TL ye gelene kadar keyifle okudum inan :)))))

  4. Tuzsuz Koruk - :

    Denediğim günden beri almamak için kendimi tutuyorum 🙂

  5. Kiehl,s markasına bayılıyorum, eee nude rujlara olan tutkumla da bir araya gelince bence hemen denemeliyim…

tr_TRTurkish