Lancome Advanced Genifique Serum Görüşlerim


Herkese merhabalar,

Cilt bakım rutinimde yaklaşık 2 aydır yer verdiğim bir üründen bahsetmek istedim. Lancome Advanced Genifique Serum ile tanışmam Loreal’den gelen bir kitin içerisinden çıkan küçük boyları ile oldu.

Öncelikle ürünün vaadlerinden bahsetmek istiyorum. Sadece 7 günlük kullanımda cildin gençlik ışıltısına kavuşacağını ve pürüzsüzleştireceğini söylüyor. Bir şişeyi bitirdiğinizde ise cilt tonunun eşitlenmiş, yaşlanma belirtileri olan ince çizgiler ve kırışıklıklar üzerinde etkili olduğu ve cildi sıkılaştırdığını söylüyor.

Advanced Génifique 7 Pre- & Probiyotik İçeren Onarıcı Yüz Serumu cildin onarılmasını ve güçlenmesini sağlıyor. Son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız Mikrobiyom bilimi ile hazırlanmış formüle sahip. Mikrobiyom nedir derseniz, cilt mikrobiyomunu mikroorganizmaların oluşturduğu faydalı yaşayan bir ekosistem olarak tanımlanıyor. Bu dengenin sağlanması da güçlü bir cilt için çok önemli.

Lancome Advanced Genifique Serum’un sabah ve akşam olmak üzere temiz cilde uygulanması öneriliyor. Sabahları erken kalkıp işe yetişmek benim için yeterince zor olduğundan sadece akşamları kullandığımı belirtmeliyim. Ürün su yapısında ve az miktarda almak bile kolayca geniş alana yayılmasını sağlıyor. Dolayısıyla bana gönderilen ürünleri uzun süre kullanma şansım oldu. Cilt tarafından hemen emiliyor ve yapış yapış bir his bırakmıyor. Yaklaşık 15 dakika bir süre sonrasında nemlendirici kremimi üzerine uygulayıp uyudum. Gerçekten de 7 günde farkları gördüm ve Instagram hesabımdan da 7 gün boyunca storylerime neler gözlemlediğimi yazdım, profilime de sabitledim.

Sabah uyandığımda daha canlı, ışıltılı ve nemli bir cildimin olduğunu fark ettim. Şimdi benim için en önemli detaydan bahsedeceğim. Yaşım otuzlarda olduğu için cildimde ince çizgi görünümü de başladı. Özellikle anlımda ve iki kaş arasında yazın gözlerimi sıkmaktan oluşan çizgilenme vardı ve özellikle iki kaş arasındaki çizgilenme canımı çok sıkıyordu. Bir aylık bir süre sonrasında bu çizgilenmenin belirgin bir şekilde azaldığını fark ettim ve artık canımı sıkmayan bir görüntü halini almıştı. Bu anlamda ürüne bayıldığımı söylemeliyim.

Lancome Advanced Genifique Serum’un etkisi harika olduğu gibi orijinal boyunun fiyatı da oldukça yüksek. 30 ml’nin 600 TL gibi bir fiyatı var şu an için almayı düşünmüyorum, deneme boylarıyla devam. Kırışıklıkları olanlar ve böyle bir ürün arayanların bence göz atmalarında fayda var 🙂

Hepinize sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum Var

  1. Lancome ürünlerini severim ama fiyatlar uçmuş. Deneme boyu ile deneyip almak en iyisi.

  2. I absolutely adore this serum, it does wonders with my skin: D

tr_TRTurkish