Dado Sens Aviola Canlandırıcı Bacak Jeli Düşüncelerim


Merhabalar,

Bugün genel anlamda muzdarip olduğum bir konudan ve konuyla ilgili tanıştığım Dado Sens Aviola Canlandırıcı Bacak Jeli ürününden bahsedeceğim.
Özellikle son zamanlarda bacaklarımdaki kılcal damarların artması canımı sıkıyordu. Kötü görünümün yanı sıra özelikle yaz aylarında yaşadığım ağrılar da beni oldukça olumsuz etkiliyordu. Dado Sens Aviola Canlandırıcı Bacak Jeli bitkisel içerikli, dermokozmetik bir ürün. İçeriğinde basur otu, at kestanesi, hesperidin, ve kırmızı alg aktif kompleksi bulunuyor. Ayrıca %100 parfüm, renklendirici, koruyucu, parafin, silikon, PEG, hayvan ekstraktı içermiyor. Tüm bu güzel özelliklerin bir arada olması ürünü gönül rahatlığıyla cildime uygulayabilmemi sağladı. Dado Sens Aviola Canlandırıcı Bacak Jeli’nin sabah ve akşam olarak günde 2 kez uygulanması öneriliyor. Uygularken ayaktan başlayarak kalçaya doğru masaj yapılması vurgulanıyor.

Peki ben ürünü düzenli kullandım mı? Nasıl uyguladım? İşte bu soruların cevaplarını sizlere detaylıca aktaracağım.

Öncelikle ürünü sadece akşamları kullandığımı belirteyim çünkü sabah çok erken saatte çıkıp iş başı yapıyorum. Bu nedenle sabah uygulama fırsatım maalesef olmuyor. Masa başı bir işte çalıştığımdan ve gün içinde sürekli oturduğum için alt bacaklarımda baskı ve ağrı oluşuyor. Bacak bacak üzerine atma alışkanlığımı ise bir türlü bırakamadım. Aklıma geldikçe düzeltsem de sonrasında bir bakıyorum ki aynı pozisyonu almışım 🙁 Dolayısıyla bu durum da ağrıları ve damar görünümünü oldukça arttırıyor.

Dado Sens Aviola Canlandırıcı Bacak Jeli’ni her akşam düzenli olarak kullandım. Ayak bileğimden başlayarak alt bacaklarıma masaj yaparak uyguluyorum. Üst bacaklarımda bir sorun yaşamadığımdan o kısımlara uygulamadım. Pompalı şekilde üretilmiş olması yeterli miktarda ürün almamı sağlıyor. Cildimle temas ettiği anda ferah ve rahatlık veren bir his oluşuyor. İlk kullandığımda yapış yapış bir his bırakabileceğinden korksam da böyle bir şey olmadı. Cilt tarafından hemen emilen jel, pürüzsüz ve yumuşacık bir ten sağladı.

                  

Kılcal damar genişlemesi için özel ve yoğun bir bakım yapan ürünü bir süre deneyimledim. Kılcal damarlar morluk şeklinde duruyordu ve bu morluklarda azalma gözlemledim. Öncesi ve sonrası fotoğraflarını da sizlerle paylaştım. Sizin de benimkine benzer sorunlarınız varsa Dado Sens Aviola Canlandırıcı Bacak Jeli’ni denemenizi tavsiye ederim.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum Var

  1. Kelebek Etkisi - :

    Kilcal damar problemim yok fakat seliluttede ise yararmi acaba?

  2. As usual very interesting! Thanks for the post)

  3. Bu harika bir ürün canim arastiracagim hemen ?

  4. Çalışan kadının genel problemi sanırım bu. Bende genişleme, belirginleşme görüyorum. En kısa zamanda deneyeceğim.

  5. Kılcal damarların görünümü gerçekten rahatsız ediyor insanı. Ben de varisten yana dertliyim. Acaba işe yarar mı?

  6. hmmm geçmiş olsun canım aklımda bulunsun o zaman bu ürün .

  7. baya iyi gelmiş yaz aylarında böyle ürünler kullanmak problem olmasa bile iyi oluyor bence..

tr_TRTurkish