Celenes Thermal Deo Roll-On Yorumlarım


Merhaba herkese,

Çok sevilen ve ülkemize yeni gelen İsveç markası Celenes ile tanışmamdan bahsetmek istiyorum. Firmadan temizleyici, tonik ve roll-on’dan oluşan bir kit aldım ve deneyimleme şansı yakaladım. Kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Öncelikle en çok merak ettiğim Celenes Thermal Roll-On’u deneyimlemeye başladım ve bir süredir kullandığım için artık hakkındaki yorumlarımdan bahsetme zamanım geldi.
Doğal termal su içeren Celenes Deo Roll-On ter bezlerini tıkamadan ter kokusunu önlemeyi vaad ediyor. Benim için ve tabii ki tüm kadınlar için önemli olan bir detayı belirtmek isterim. Sağlık için alüminyum tuzu içermeyen deodorant ve roll onların kullanılması öneriliyor. İşte tam da bu noktada Celenes roll on imdadıma yetişti. Bendeki tüm ciltlere uygun olan çeşidi, cildim hassas olmasına rağmen hiçbir sorun yaşamadım. Zaten içerisinde bisabolol varmış ve bu özellik hassas ciltleri yatıştırıyor.

Gelelim yorumlarıma daha önce benzer temiz içerikte ürünler denedim ama maalesef ter kokusunu önleyemediklerini görerek tekrar alüminyum içerenlere dönmüştüm. Celenes markasında kesinlikle böyle bir sorun yaşamadım ve inanılmaz memnun kaldım. Terlemeye devam etmenin yanı sıra kokmadığınızı ve ferah hissetmek gerçekten çok güzel.

Akışkan sıvılıkta bir yapısı var, sürdükten sonra biraz beklemeniz ve sonrasında giyinmeniz gerekiyor. Ben genellikle beyazlattıkları ve kuruyup rahatsızlık hissi verdiği için sprey formunda olanları sevmiyorum roll-onlar daha çok hoşuma gidiyor.

Rossmann’larda da uygun fiyatlarla satıldığını gördüğüm bu ürün ve diğer seriler indirim zamanları çok da uygun oluyor. Satıcı kız tanıtım amaçlı bu fiyatlardan satıldığını ve ileride yükseleceğini söyledi, bu konuda bir gerçeklik var mıdır bilmiyorum.

Ürünün aslında bir vaadi daha var ona da değineyim. Pek çok kadının yaşadığı koltuk altı kararması sorununa iyi geldiğini söylüyor. Koltuk altı beyazlatıcı özelliği bulunan ürünü bu açıdan gözlemleyemedim çünkü böyle bir sorun yaşamıyorum. Yıllardır tanıdığım ve yorumlarına çok güvendiğim Hüzün Sarısı blogunda bu vaadi yerine getirdiğinden bahsetmiş, isterseniz yazısını okuyabilirsiniz TIK TIK

Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle, mutlu haftalar dilerim.

Yeni yazılarımdan haberdar olmak için blogumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğuna mail adresinizi kaydetmeniz yeterli.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum Var

  1. Artık bende temiz içerikli ürünlere yöneldim bu ürünede bir göz atayım.

  2. Bana uygun değil. Maalesef ben aşırı terlediğim için terlemeyi önleyici olması lazım.

  3. Benim oldukça sevdiğim bir ürün oldu. Tek sorun terlemeyi değil ter kokusunu engellediğinden kol altını ıslatıp kıyafette ıslaklığın görünmesi. Onu da bir kağıt mendil kullanarak çözebiliyorum. Geçenlerde ikincisini aldım zaten.
    Sevgiler

  4. Tavsiyeler için teşekkür ederim ?❤

  5. Güzel bir ürüne benziyor, ilk fırsatta deneyeceğim 🙂

  6. Ben de son yıllarda aluminyumsuz roll on kullaniyorum. Celenes bana çok uygun bir ürün sanırım ☺️

  7. Bir kozmetik ürünü alırken tavsiyeleriniz benim için degerli bir yol gösterici olmakta

tr_TRTurkish