Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle (Kırışıklık Karşıtı) Gece Kremi


Merhabalar hepinize,

Bu yazımda Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle (Kırışıklık Karşıtı) Gece Kremi’nden bahsetmek istiyorum. 1 ayı aşkın bir süredir kullandığım Biota59 Elements kırışıklık karşıtı gece kremini sevmiş miyim, işe yaramış mı yorumlarım neler hepsini paylaşacağım.

Öncelikle bu güzel ambalaja bahsetmeden geçemeyeceğim, kutusu çiçek şeklinde açılıyor. Hem kendinize hem de hediye olarak alabileceğiniz çok güzel bir sunum hazırlanmış. Genellikle satın aldığım ürünlerin kutularını yer kaplamasın diye atarım ama buna kıyamadığımı itiraf etmeliyim 🙂

Kısaca cilt tipimden bahsetmek istiyorum. Yüzüm karma, yanaklarım çok kuru özellikle kış aylarında daha da kuruluk yaşıyorum.

Yaşım itibariyle artık kırışıklık karşıtı ürünleri kullanmaya başlamam gerekiyor. Her ne kadar 30’lu yaşlara geçiyor olduğumu kabul edemesem de ve hissetmesem de ne yazık ki zamanı durdurma gücümüz yok. Her yaşın ayrı bir güzelliği var diyerek durumu toparlayayım 🙂

Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle gece kreminin içeriğinden bahsedeceğim. İçeriği oldukça temiz olan Biota59 Elements markasının daha önce pek çok ürününü severek kullandım. Hatta “Biota59 Elements Misel Su” yorumlarıma buradan ulaşabilirsiniz.

Etkili bir antioksidan olan Resveratrol ile zenginleştirilmiş lipozomları içeriğinde bulunduran üstün kırışıklık karşıtı krem, cildin kolajen yapısını güçlendirmeyi amaçlıyor. Ciltteki ince çizgileri azaltmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olan ürün cildin nem ve parlaklığını sağlamayı da vaad ediyor.

SPF15 güneş koruma özelliği de bulunan ürün pek çok sıkıntınızı giderek şekilde üretilmiş. Ürünü her gün kullanmadığımı belirtmeliyim. Nedeninden bahsedecek olursam; beklediğimden çok daha fazla nemlendirici özelliğiyle karşılaştım.

Genel olarak 2 günde bir uyguladım çünkü yumuşaklık ve nemlilik ertesi gün de devam ediyordu. Kremin kokusu rahatsız edecek yoğunlukta değil, üzüm kabuğu kokusunu sevdim. Kıvamı ideal çok sıvı ya da katı değil, kolaylıkla sürülüyor.

Uygularken cilt hemen emiyor rahatsız edici bir durum oluşmadı. Ayrıca parlama yapmayarak mat bir bitiş sağlamasına bayıldım. Sabah cildime baktığımda daha sağlıklı ve canlı görünüyordu, ben de severek kullanmaya devam ediyorum.

Siz Biota59 Elements Superior Anti Wrinkle (Kırışıklık Karşıtı) Gece Kremini ya da markanın farklı ürünlerini denediniz mi? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 Yorum Var

 1. Beğenmene çok sevindim kuzucum ben de merak ediyordum yorumlarını.

 2. Denemedim ama kırışıklıklarım çok yaşım yüzünden, çok teşekkürler:)

 3. kelebeketkisi39 - :

  Makyaj ürünlerini denedim cilt bakım ürünlerini merak ediyorum aslında

 4. Ambalajı gerçekten çok hoş.İçeriği de oldukça iyi kategorisinde.SPF de var.Umarım etkilerini de uzun vadede görürsün.

 5. Denemedim canım ama şans vermek isterim.Bende 30 l yaşları kabul edemiyorum ruhum 18 😀 Yada hep çocuk.

 6. Ben denemedim hiç bu markayı canım ama merak ediyorum baya

 7. Ben günlük kremini denedim ve mükemmel bir deneyimdi. Şiddetle tavsiye edilir 🙂

 8. Biota59 markasını çok merak ediyorum kuzum, kreminden de memnun kalmana sevindim :))

 9. Bu markanın hiç bir ürününü denemedim. Ama özellikleri çok hoşuma gitti. Özellikle nemlendirme özelliğini ?

 10. Kırışıklık karşıtı kremler i kullanıyorum Bu ürünü kullanmadım ama denemek isterim

 11. Bu urun deneme sirasini bekliyor bende de 🙂

 12. Biota hiç denemedim. Merak ettiğim bir ürün 🙂

 13. Hiç bir ürününü kullanmadım. Anlattıklarından etkilendim. Bir daha ki sefere bu ürünü alacağım.

 14. Ben de günlük nemlendiricisini kullanıyorum bebeğim, %100 uzun süre nemlendiriyor diyemesem de verdiği his mükemmeldi. Bu arada 30’lara yolculukta yalnız değilsin :))

 15. Nesrin deniz - :

  Albak istiyorum nasıl alabilirim

 16. Çok beğendim nereden aldığımı bilmiyorum ve bulamıyorum krem bitti ve yumuşaklık nem harika.

tr_TRTurkish