Yves Rocher Vertige Longueur Maskara Yorumlarım


Merhaba,

Herkese mutlu bir hafta dilerim 🙂 Bugün sizlere yeni aldığım ve çok sevdiğim bir maskaradan bahsedeceğim. Yves Rocher markasının pek çok ürününü kullanan biri olarak çok sevdiğimi söylemeliyim.

Hassas bir cilde sahip olmamdan dolayı içeriği temiz ve uygun fiyatlı ürünlere yöneliyorum. Bu noktada Yves Rocher gerçekten imdadıma yetişiyor. Alışverişlerde sunduğu kampanyalar ve hediye ürünlerle çok daha uygun fiyattan ürün sahibi olabiliyorum.

Markanın maskarasını ilk kez denedim. Son zamanlarda gözlerimde hassasiyet başlamıştı, alerji gibi kızarıyor noktacıklar çıkıyordu. Sanırım kullandığım makyaj ürünlerinden biri ya da temizleyicisi buna neden oldu. Aşırı hassas gözlerim var ve bahar aylarıyla da birleşince sanırım bomba etkisi yarattı.
Bunun üzerine temiz içerikli bir maskara ve göz makyaj temizleyicisi almaya karar verdim. Aslında çok hacim veren hatta takma kirpik etkisi yaratın maskaraları çok seviyorum. Gözümün sağlığı daha önemli olduğu için bu isteği ikinci plana attım. Günlük olarak yeterli gelen, pratik sürülen ve kolay çıkan bir maskara almaya karar verdim.

Bu noktada Yves Rocher Vertige Longueur Maskara bence benim için harika bir seçim oldu. Uyguladıktan sonra herhangi bir hassasiyet ya da alerji yaşamadım. Satış danışmanı fırçasını gösterirken etkisinden çok umudum yoktu ama beni yanılttı diyebilirim 🙂

Fırçasından dolayı sürümü o kadar kolay ki göz kapağıma bulaşan rimel kalıntıları olmuyor. En küçük kirpiklere bile gözünüze batırma riski olmadan ulaşabiliyor. Bu sayede daha yoğun kirpiklerle hacim etkisi gösteriyor. Tek tek ayırarak uzatıyor, tabii ben zigzak yapmadan yukarı doğru tarayarak bu sonuca ulaştım. İkinci katı geçmek isterseniz biraz hızlı kuruduğundan çabuk olmalısınız.

Alt kirpiklerinize de çok rahat uyguluyorsunuz. Çıkarması da bir o kadar kolay. Yves Rocher’ın hassas gözler olan göz makyaj temizleyicisiyle çıkarıyorum, onun yazısını da ayrıca hazırlayacağım. Yves Rocger Vertige Longueur Maskara indirimsiz 75 TL civarında fakat benim doğum günü kampanyam olduğundan 1 alana 1 bedavaydı, göz makyak temizleyicisiyle çok daha uyguna geldi. Yanında da severek kullandığım roll-onlarından hediye ettiler, bu konuda da çok bonkör bir firma.
Peki siz Yves Rocher Vertige Longueur Maskara’yı kullandınız mı? Yorumlarınız neler oldu? Paylaşırsanız sevinirim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, herkese sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

 1. Yves Rocher i ben de seviyorum cok genis bir ürün yelpazesine sahip. Güle güle kullan canim mascara ni?

 2. Markanın maskarasını kullanmadım, deneyecegim ben de 🙂

 3. Fırçası çok farklıymış. Benim gözlerim de aşırı hassas ben de denemeliyim

 4. Ben kullanmadım ama fırça yapısı benim de ilgimi çekti..

 5. Bu mascarayı kullanmadım ama sexy pulp harika bir üründü canım.

 6. 1+1 kampanyasına denk gelirsem bakayım bu maskaraya ..

 7. 2 farklı maskara kullandım Yves Rocher’den ikisini de sevdim. Buna da bakayım. Güle güle kullan.

 8. Yves Rocher icerigi temiz urunler cikariyor gozlerimde benimde hassasiyet baslamisti sonunda farkettimki rimelim 3 ayini doldurmus bitmese bile bakteri uretiyor 3 ayi gecince belki sendede oyle oldu?

 9. Alk kirpiklere uygulamak için harika bir maskara 🙂

 10. Çıkarmasının kolay olması güzelmiş. bir de tasarımını çok beğendim.

 11. Çok güzelmiş bende maskara almayı düşünüyordum

tr_TRTurkish