Yves Rocher Sensitive Vegetal Yatıştırıcı Temizleme Sütü Görüşlerim


Merhabalar,

Bu yazımda bir süredir deneyimlediğim Yves Rocher Sensitive Vegetal Yatıştırıcı Temizleme Sütünden bahsedeceğim. Reklamlarda söylendiği gibi gerçekten en önemli giysi cildimiz. Cildimize doğru ürünleri düzenli bir şekilde gerçekten geri dönüşleri de o kadar güzel oluyor.

Hem uygun fiyatlı, hem içeriği temiz hem de hassas cildime uygun bir ürün ararken yolumu Yves Rocher mağazasına düşürdüm.

Yves Rocher ürünlerini severek kullanıyorken, daha fazla ürününü almaya başlayarak koleksiyonumu genişlettim. Yaptıkları kampanyalarla alacağımız ürünler çok daha uyguna gelirken yanında mutlaka hediyesi de oluyor. Bitkisel formüllerle üretilen Yves Rocher Sensitive Vegetal Yatıştırıcı Temizleme Sütü’nün hassas cildimde hiçbir sorun yaratmadığını öncelikle belirtmeliyim.

Pamuğa az miktarda döküyor ve yüzümü siliyorum, kolayca makyajımı temizliyor. İşten eve yorgun geldiğim için makyaj çıkarırken de pratik ürünleri tercih ediyorum. Bu ürün gerçekten işimi kolaylaştırıyor. Toniklediğim zaman temizleme sütünün çok iyi temizlediğini görüyorum. Bu arada eklemem gerekir ki cc krem ve üzerine allıktan başka bir şey sürmüyorum, bu deneyimimi de o şekilde edindim. Kalıcı fondötenlerde vs. belki yetersiz gelebilir, çift fazlı ya da suya dayanıklı makyaj temizleyicileri seçmek daha doğru olabilir.

Yves Rocher Temizleme Sütü’nün içerisinde Sarıteçan Yaprağı özü bulunuyor, bu da cildin yatışmasını sağlayan içerik diyebiliriz. Ayrıca onarıcı ve dış etkenlere karşı da koruyucu özelliği bulunuyor. Yves Rocher markasının ürünlerinde paraben, parfüm ve renklendirici bulunmaması zaten çok büyük bir artı. Alerji testinden geçtiği için bu ürünün alerjik ciltlerde sorun yaratmayacağını düşünsem de yine de deneyerek almanızı öneririm. Ürünün açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesi gerekiyor, ben küçük boyunu aldım ki daha kolay bitirebileyim. Siz daha çok makyaj yapıyorsanız fazla ürün kullanacağınızdan büyük boyunu tercih ederek daha avantajlı fiyata almış olursunuz. Cilt bakım ürünlerinin üzerinde yazan son kullanım tarihlerine çok önem veriyorum ve belirtilen zamanı geçirmiyorum. Sizin de cilt sağlığınız için bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim. Aksi durumda bakım yapayım derken daha fazla zarar verebilirsiniz.

Peki siz Yves Rocher markasının hangi ürünlerini seviyorsunuz? Yves Rocher Sensitive Vegetal Yatıştırıcı Temizleme Sütü’nü daha önce kullandınız mı? Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Herkese iyi hafta sonları, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 Yorum Var

  1. ben bu ürünü henüz denemedim ama merak ediyordum iyi oldu anlatman.

  2. Bu ürünü denemedim ama elimdekiler bitince denemek isterim Yelizcim 🙂

  3. Yves Rocher in bu ürününe mutlaka bakmam lazim 🙂

  4. Çok güzel bir ürün. Ben de yves rocher in ürünlerini severek kullanıyorum ☺️

  5. Çok güzel bir ürün. Yves Rocher ürünlerini severek kullanıyorum 🙂

  6. Karma yağlı cilt olunca kullanamıyorum ben süt ürünlerini

tr_TRTurkish