Yves Rocher Sensitive Vegetal Yatıştırıcı Göz Kremi Düşüncelerim


Merhaba herkese,

Bugünkü yazımda bir süredir kullandığım göz kreminden bahsetmek istiyorum. Yves Rocher Sensitive Vegetal Yatıştırıcı Göz Kremi hem hakkında okuduğum yorumlar hem de markanın indirim/kampanyaları sayesinde uygun fiyata aldığım bir ürün oldu.

Malum 30’lu yaşlardan itibaren cilt bakımına daha bir önem vermek hatta kırışıklık karşıtı ürünleri tercih etmek gerekiyor. Bu noktada benim elimin en fazla gittiği ürünler bol nemlendiricili olanlar… Cildiniz ne kadar nemli olursa bir o kadar da kırışmaya karşı dayanıklı oluyor.

Çok düzenli olmasa göz kremi kullanıyordum bir süre sonra ise tamamen bıraktım, ta ki bir gün göz altı kapatıcısı sürerken kuruluk hissedene kadar. Kapatıcıyı zor sürmemin ve dağıtmamın yanı sıra ürünün pütür pütür durması canımı sıkmıştı. İşte o zaman gözaltlarımdaki kuruluğu ve nem ihtiyacını fark ettim. Yves Rocher Sensitive Vegetal Yatıştırıcı Göz Kremi’ni kullandığımdan bu yana böyle bir sorunla karşılaşmadım, yani benim için nemlendirici özelliği oldukça yeterli geldi.

Cildim hassas olduğundan her ürünü kullanamıyorum, Yves Rocher markasının paraben, parfüm ve renklendirici içermemesi yani cilde dost bir marka olması cilt bakımımda tercih ettiğim bir marka olmasını sağlıyor. Bu ürünü özellikle hassas ciltler için üretildiğinden bende de hiç bir soruna yol açmadı.

Gozaltlarımda henüz kırışıklık yok, dolayısıyla bu konuda ne kadar etkili olduğuna dair bir yorum yapmak istemem. Diğer sevdiğim bir yanı ise sabahları uyandığımdaki şişliğin daha az olması…

Yatıştırma vaadine de kesinlikle katılıyorum, ferahlık sağlıyor ve gözaltlarımı gerçekten yatıştırıyor. Şişliklerin de indiğini fark ediyorum.

Ürün süt kıvamında olduğundan çok az miktarda almanız bile yeterli oluyor, dolayısıyla çok fazla gidecek bir ürün.

Gözaltlarımda herhangi bir yanma, kızarıklık, tahriş, yağ bezesi, sicilce gibi olumsuz durumlarla karşılaştırmadığı için mutlu oldum ve severek alacağım ürünler arasına girmeyi başardı.

Ben genellikle akşam yatmadan önce uyguluyorum ve gece boyunca cilt yenilenirken daha fazla beslenmesini sağlıyorum. Siz sabah akşam da kullanabilirsiniz, emilimi biraz zaman aldığından üzerine gözaltı kapatıcısı sürecekseniz biraz beklemenizi öneriririm.

Peki siz Yves Rocher Sensitive Vegetal Yatıştırıcı Göz Kremi ürününü kullandınız mı, yorumlarınız neler?

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum Var

 1. Ben de bunun günlük jel nemlendiricisini kullanıyorum.Yves rocher ürünleri gerçekten başarılı

 2. Markanın ürünlerini çok severim ancak göz kremlerini hiç denemediğimi farkettim.

 3. Markanın ürünlerini çok begeniyorum, bu ürünü de en kısa zamanda denemek isterim 🙂

 4. Hassas ciltler için üretilmiş olması, tahriş, yanma, kızarıklık olmaması çok iyi. Güle güle kullanın..

 5. Yves rocher ürünlerini seviyorum. Güle güle kullan 🙂

 6. Madame kokoş - :

  Bana yeterli gelmiyor yvesin göz kremleri ama bu serinin yüz kremi fena değildi.

 7. Madame kokoş - :

  Yvesin göz kremleri bana pek yaramıyor, ama bunun yüz kremini kullanmış memnun kalmıştım.

 8. Yves Rocher vegetal yatıştırıcı kremi çok merak ettim. Hemen bakacagim sayfasına ☺️

tr_TRTurkish