Wet n Wild’in Popüler Ruju Megalast Mocha-licious


Wet n Wild markası ile tanışmam Gratis mağazası sayesinde oldu. Özellikle oldukça övülen Wet n Wild Megalast Mocha-licious rujunu çok merak ediyordum ve doğal olarak ilk tercihimi de ondan yana kullandım.

Gratis Anneler Günü’nde inanılmaz bir indirim yaptı. Tabii ki bu indirim maddi olarak beni yıkmış olsa da ben aldığım ürünlerin buna değdiğini düşünüyorum. Wet n Wild Megalast rujlar 6,90 TL’den satıldı, şuan ise 10,90 TL. Fiyat ve kalite açısından karşılaştırıldığında gerçekten oldukça uygun fiyatlar. Ben de bu yüzden pek çok rengini aldım, aralıklı zamanlarda onları da yazacağım.

Wet n Wild Megalast Mocha-licious ruj


Wet n Wild Mocha-licious ruj gerçekten oldukça hoş bir renk, popüler olması çok normal 🙂 Zaten bu renk tonlarını bu aralar oldukça beğenir oldum. Her ne kadar kış rengi denilse de ben genellikle çok ayrım yapmıyorum. Yani makyajımda bir rengi seviyorsam koyu açık hiç fark etmez, yaz kış kullanırım. Renk seçimimde giyindiğim kıyafet, gideceğim ortam ve ruh halim etkili olur.

Mocha-licious rengine dönecek olursak oldukça iddialı bir renk. Tam kahve değil mürdüm rengine benziyor. Elime sürdüğüm resimde rengi biraz açık görünüyor ama daha koyu kutusundaki hali gibi diyebilirim. Her ne kadar uğraşsam da resim olarak tam rengini yansıtabilmek zor oluyor. Ben de en iyi şekilde açıklamasını yapmaya çalışıyorum. Renk koyu olsa da kesinlikle günlük olarak da kullanılabilir. Göz ve ten makyajımı hafif yaparak koyu rujlu dudaklarımı ortaya çıkarıyorum.

Wet n Wild Mocha-licious

Bu rujun yapısı çok güzel, rahatlıkla sürülüyor ve matlaşıyor. Kolay kolay çıkmıyor, bulaşma yapmıyor. Çok kuru dudaklarım olmasına rağmen kuruluk yaşatmıyor. Alttan lip balm sürerek kullanmadım çünkü rujun kalıcılığını azalttığını ve matlığını da bozduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi zaten gerek de duymadım.

Dudak çizgilerimi ister istemez belli ediyor ama beni rahatsız edecek derecede değil bu. Kalıcılık benim için çok önemli, sürekli ruj tazelemeyi sevmiyorum. Bazı rujlarda dudağın iç kısmı çok siliniyor ve kötü görüntü oluşuyor. Özellikle koyu renklerde bu daha belirgin oluyor. Ama bu rujda öyle bir sıkıntı yaşamadım. Hafif rengi çıkıyor ama orantılı şekilde dağılıyor.

Olumsuz olarak söyleyebileceğim bir özelliği var o da dış kabı. Görünüşü tatlı olsa da kapağını çıkarıp takarken ruja değdirmemeye çalışıyorum ama yine de çarpıp bulaşabiliyor. Sıkı kilitlendiği için çantada açılması kolay değil bu açıdan da artı puan aldı benden.

Bu rujla ilgili benim söyleyeceklerim bu kadar siz ne düşünüyorsunuz, sizin favori renginiz hangisi?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

40 Yorum Var

 1. Güle güle kullan Yeliz, benim de ne zamandır aklımdaydı bu ruj.. Bu ambalajları sevmiyorum, bulaştırmadan kapatmak için oldukça çaba göstermek gerekiyor :))

 2. Güle güle kullan Yeliz, benim de ne zamandır aklımdaydı bu ruj.. Bu ambalajları sevmiyorum, bulaştırmadan kapatmak için oldukça çaba göstermek gerekiyor :))

 3. Benim favorim de dark wine 🙂 Güzel bir yazı olmuş teşekkürler<3

 4. Benim favorim de dark wine 🙂 Güzel bir yazı olmuş teşekkürler<3

 5. Renk çok güzel, keyifle kullanın 🙂

 6. Renk çok güzel, keyifle kullanın 🙂

 7. Bende de var o renk gerçekten çok güzel 🙂 Rica ederim keyifle yazdım :*

 8. Bende de var o renk gerçekten çok güzel 🙂 Rica ederim keyifle yazdım :*

 9. Evet maalesef açarken ve kapatırken biraz uğraştırıyor ama renkler ve kalıcılıkları için mutlaka değer 🙂 Çok teşekkür ederim :*

 10. Evet maalesef açarken ve kapatırken biraz uğraştırıyor ama renkler ve kalıcılıkları için mutlaka değer 🙂 Çok teşekkür ederim :*

 11. Güle güle kullanin ? güzel bir yazı olmuş

 12. Güle güle kullanin ? güzel bir yazı olmuş

 13. bu rujlar benim biraz dudaklarımı kurutuyor ama kalıcılıkları renk eçenekleri filan çok hoş 🙂

 14. Yeni renklerini çok başarılı buluyorum her rengini severek kullanıyorum, sende güzel günlerde kullan dilerim canım 🙂

 15. bu rujlar benim biraz dudaklarımı kurutuyor ama kalıcılıkları renk eçenekleri filan çok hoş 🙂

 16. Renk çok güzelmiş kalıcı olmasını da sevdim :)) güle güle kullanın

 17. Yeni renklerini çok başarılı buluyorum her rengini severek kullanıyorum, sende güzel günlerde kullan dilerim canım 🙂

 18. Renk çok güzelmiş kalıcı olmasını da sevdim :)) güle güle kullanın

 19. Kesinlikle katılıyorum canım çok teşekkür ederim :*

 20. Kesinlikle katılıyorum canım çok teşekkür ederim :*

 21. Altına lip balm sürerek bir dene istersen, belki sende başarılı olur hem de kurutmaz 🙂

 22. Altına lip balm sürerek bir dene istersen, belki sende başarılı olur hem de kurutmaz 🙂

 23. Rengi güzelmiş güle güle kullan 🙂

 24. Rengi güzelmiş güle güle kullan 🙂

 25. Elime aldım bıraktım çok rujum var diye düşündüm ama çok güzel:))

 26. Elime aldım bıraktım çok rujum var diye düşündüm ama çok güzel:))

 27. renk harikaa, güle güle kullan 😉

 28. renk harikaa, güle güle kullan 😉

 29. evet ya ben de düşündüm ama dayanamadım yine aldım 😀

 30. evet ya ben de düşündüm ama dayanamadım yine aldım 😀

tr_TRTurkish