Rimmel London Sun Shimmer Bronzer Görüşlerim


Herkese merhaba,

Bugün sizlere bahsetmek istediğim ürün benden ne yazık ki tam not alamadı. Rimmel London Sun Shimmer Bronzer pek çok blogger tarafından beğenilmiş olsa da benim gözümde sınıfta kaldı diyebilirim.

Nedenlerine gelecek olursam detaylarıyla incelememi aktaracağım. Öncelikle Rimmel London ürünlerinin bazılarını kullandığımı ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. Rimmel Sun Shimmer Bronzer o kadar çok anlatıldı ve paylaşıldı ki indirimde görünce ben de bir şans vermek istedim.

Yazları hafif bronzlaştığımdan bu tonda allıkla makyajımı tamamlamayı seviyorum. Rimmel Sun Shimmer Bronzer renkleri çok hoşuma gitti ve hemen denedim.

Övüldüğünden beklentilerim çok mu yüksekti bilmiyorum ama büyük hayal kırıklığına uğradım. En önemli nokta pigmentasyonu, maalesef oldukça kötü. Fırçayla çok fazla ürün almaya uğraşsam da sonuç yine hüsran oldu. Kaç kat sürersem süreyim yanaklarımda doğru dürüst belli olmadı, olanlar da zaten bir kaç saate kalmadan uçtu gitti. Kimisi yorumlarından ürünün taşlaştığından ve artık hiç gelmediğinden bahsetmiş, ben yeni açtığım için böyle bir yorum yapamıyorum zaman içerisinde taşlaşma olur mu bilemiyorum.

Rimmel london shimmering bronzer

Rimmel Sun Shimmer Bronzer açıktan koyuya birbiriyle uyumlu 3 renk bulunuyor. Renkler simli gibi dursa da zaten pigmentinin zayıf olduğundan yüzde aydınlık şekilde duruyor, yani parıl parıl bir görüntü oluşmuyor. Ben allık fırçasıyla ürünün tüm renklerine karıştırarak sürdüm, baktım ki yanağımda homojen bir şekilde dağılmamış. Mesela en koyu renk bir yerde toplanmış, ilk gördüğümde morluk zannedip korktum sonra yıkayınca geçti ve allık olduğunu anladım.

Hepsi ayrı ayrı olarak belki değerlendirilebilir ama altından mutlaka baz uygulanması gerekiyor. Ben baz kullanarak hiç denemediğimi belirtmeliyim çünkü her zaman makyaj bazı kullanamıyorum bana ayrı bir zahmet oluyor, bazsız doğal bir şekilde görünen allık olsun istedim ama maalesef benim beklentimi karşılamadı.

Peki siz Rimmel Sun Shimmer Bronzer ürününü sevenlerden mi yoksa memnun kalmayanlardan mısınız? Siz de nasıl bir etkisi oldu yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum.

Yeni yazılarımdan haberdar olmak için blogumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğundan e-mail adresiniz ile abone olabilirsiniz.

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 Yorum Var

 1. Benim ihtiyacim olmuyor neyse ki kapkarayim ?

 2. ürünü kullanmadım, ama özellikleri iyi değilse kullanmamada gerek yok, teşekkürler bilgilendirdiğin için 🙂

 3. Bunun başka renk tonu var mı bilmiyorum ama benim epeyce önce aldığım sanki daha açık renkliydi.Yapısı oldukça yumuşak ve pigmentliydi.Hatta sonraları verdiğim bir yakınım hala severek kullanıyor.Acaba sonra çıkan serilerin formülü mü değişti diye düşünmeden edemedim şimdi…

 4. Ben de bronzer kullanmıyorum . Bu markaya ait daha önce deneyimim olmadığı için hiç bir fikrim yok. Keşke sonucu hüsranla bitmeseydi ?

 5. rengi bana çok koyu geldiğinden hiç denemedim 🙂

 6. Ben de pek sevemedim bu ürünü ?

 7. Bu ürünü denemedim ama markanın başka ürünlerine bakmıştım toz formda olan, hiç memnun kalmadım :/

 8. ben de ilk kullandığım sıralar sevmiştim aslında bu bronzerı, başka aşırı pigmentli bir bronzerın beni çok uğraştırmasından dolayı az pigmentli olması bana uygun gelmişti. ama başka ürünler denedikçe pek de övüldüğü kadar olmadığını gördüm. zaten artık çok fazla bronzlaştırıcı toz ürün kullanmıyorum. :))

 9. Ben kullanmadım hiç. Başka bir marka var onu kullanıyor hanımla çocuk. Onlar Kuzey Avrupa’lı olduklarından hassaslar. İzmir’de büyümüş insana güneş ne yapar 🙂

 10. Homojen olmuyorsa hiç bulaşmamak lazım, çok teşekkürler cnm paylaşım için 🙂

 11. kelebeketkisi39 - :

  Hiç almayayım iyi oldu bu yazı

 12. O zaman kara deftere not edildı 🙂

 13. Ben bronzer olarak Nars Laguna kullanıyorum ve gerçekten de çok memnunum. Fiyatı biraz yüksek ama kaç aydır kullanıyorum daha bir bu kadar daha kullanırım herhalde çünkü gayet dolu görünüyor. Bu arad Yelizciğim kirpikler için de uzatıcı, çoğaltıcı bir ürün tavsiyesi bekliyorum. öpüyorum.

 14. Rimmel London ürünlerini pek kullanmadım canım ama bu bronzerı almayı çok istiyordum. Pigment olarak baya zorlamış ve harika yorumlamışsın emeğine sağlık tatlım 🙂

 15. Pigmentasyonu düşük olan ürünleri sevmiyorum…

 16. bu tarz ürünleri çok seviyorum. yaz kış çok kullanışlı oluyor. bu denenecekler listesinden çıkıyor senin yardımınla 🙂

 17. Bende almayı düşünüyordum ki iyiki yorumunu okudum canım.

tr_TRTurkish