Revlon Color Stay Far Yorumlarım


Revlon ürünlerini çok severek kullandığımı söylemeliyim. Ruj, far, oje hepsi bir harika 🙂

Revlonun bu tanıtacağım farı da oldukça başarılı, Revlon Color Stay adıyla geçiyor. Farklı pek çok rengi mevcut. Her zevke uygun renklerin olduğunu düşünüyorum. Renkler açık ve koyu farketmeksizin rengini tam ve yoğun olarak veriyor. Kalıcılığı gerçekten çok iyi. Zaten 16 saat kalıcılık vaadi veriyor. O kadar saat gözümde tutmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama sabah sürmem yeterli oluyor, akşam hala kalmış oluyor ve tazeleme ihtiyacı duymuyorum.

Revlon Color StayRevlon farların renkleri gerçekten çok hoş, hafif parlak bir görünümü var. Ama bu görüntü abartı durmuyor, gayet günlük hayatta da kullanılabilir özelliğe sahip. Yapısı ne çok toz ne de kremsi, ikisinin karışımı gibi düşünün. Zaten ben sadece krem ya da sadece toz farları sevmiyorum. Çünkü toz olanlar genellikle rengi tam vermiyor ve kolaylıkla uçup siliniyor. Kremsi farlar ise genelde topaklama ve birikme yapıyor, yağlı bir hissin yanında ayrıca bence kötü bir görüntüye de neden oluyor. Dolayısıyla Revlon Color Stay’in kıvamı bence gayet ideal, ben beğendim ve tavsiye de ederim.

 

 Parmağımı bastırmadan biraz sürtmem bile yetti, renk verişini resimde görüyorsunuz.


Bana bu far Amerika’dan hediye geldi. Bu yüzden fiyatını bilmiyorum ama Revlon markası Watsons mağazalarında satılmaya başladı. Size en yakın  Watsons mağazasından ürünleri detaylıca inceleyebilir, renkleri test edebilir ve güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiyle kalın 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 Yorum Var

  1. Bizim buradaki watsonsa gelse de bizde incelesek artık markayı yakından 🙂

  2. Revlon'u fondöteniyle tanıdım inanılmaz beğeniyorum far kullanan biri değilim ama bu tonlar akşam için ideal. Çok teşekkürler canım 🙂

  3. Ben de genellikle sadece eyeliner kullanırım ama bazı farlar gerçekten insanı cezbediyor 🙂 Rica ederim ne demek faydalı olduysam ne mutlu bana 🙂

  4. güle güle kullan renkleri güzelmiş

  5. blog keşif etkinliğinden geliyorum. Takibe aldım sizi. Bana da takibe beklerim.,

    http://www.nilgunozenaydin.com

  6. özellikle mor renge bayıldımm 🙂

tr_TRTurkish