Rengarek Sally Hansen Ojelerim :)


Sally Hansen’ın ojesinden oje çıkarıcısına, dudak lip balmından dudak dolgunlaştırıcısına pek çok ürününü kullandım. Benim için kaliteli ürünler sunan sevdiğim markaların başında geliyor.

 

Bu yazımda Sally Hansen ojelerinden bir seriyi anlatacağım. Rengarenk seçtiğim ojelerin yapısı ve renk verişi bir harika. Fırçasının da güzel olmasından dolayı sürüşü de oldukça rahat. Çabuk kuruyor fakat bu özelliğine rağmen sürerken topaklanma yapmıyor. Bazı ojelerde ne yazık ki bu duruma rastladım. Daha ojeyi düzeltirken çabuk kurumasından dolayı bozukluk oluyor. Bu nedenle üzerinde “fast dry” gibi yazıları olan ojeleri tercih etmiyorum.

Sally Hansen Oje

Sally Hansen ojeleri şişesinde görünen rengi tam olarak veriyor. Resimde de hem şişedeki hem de tırnağımdaki halini görüyorsunuz, kıyaslamanız bu şekilde daha kolay olabilir. Yalnızca yeşil renk biraz açık duruyor tırnağın şekli belli oluyor. Genel olarak renkler parlak üzerine parlatıcı sürmeye gerek kalmıyor.
 
Sally Hansen Ojeleri
Kalıcılığa gelince fena sayılmaz. Yazın denize gittiğimde sürmüştüm uçlardan sürekli açılıyordu bu yüzden devamlı tazeliyordum. Ama suya çok sokmadığınız sürece kalıcılık açısından beklentinizi karşılayacağını düşünüyorum.
Kokusuna gelince ise çok rahatsız edici bir kokusu yok. Zaten genel olarak oje kokusunu seven biriyim fakat bazı ojelerde ve oje çıkarıcılarda buram buram alkol kokusu nefesinizi kesiyor. Bunlarda öyle bir duruma rastlamadım.
 
Sally Hansen Oje Çıkarıcı
Genel olarak ben bu ürünleri hem renk hem de kullanış açısından beğendim. Şişesinde kuruma ömrü de gayet uzun. Ojeleri koyu renk olmasına rağmen “Sally Hansen Oje Çıkarıcım” yazımda anlattığım Sally Hansen aseton ile kolayca çıkarıyorum. Almak isteyenlere tavsiye ederim 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum Var

  1. Gerçekten Sally Hansen ojelerini cok beğeniyorum bende. Hem sürmesi kolay hemde kalıcığılı 🙂

  2. Gerçekten Sally Hansen ojelerini cok beğeniyorum bende. Hem sürmesi kolay hemde kalıcığılı 🙂

  3. Çabuk kuruması önemli benim için 🙂

  4. Çabuk kuruması önemli benim için 🙂

  5. Ayy bunlar ne tatlıymış bunlarla resim yapasım geldi 🙂

  6. Ayy bunlar ne tatlıymış bunlarla resim yapasım geldi 🙂

tr_TRTurkish