NYX Cosmic Metals Far Paleti Görüşlerim


Herkese merhaba, mutlu hafta sonları dilerim.

Çok severek aldığım ve keyifle kullandığım bir far paletini sizinle paylaşmak istedim. NYX Cosmic Metals Far Paleti benim favori makyaj ürünlerim arasında yerini aldı. Kozmetik ürünlerde metalik çılgınlığı aldı başını gidiyor. Ben de metalik far, ruj, oje hatta allık gibi ürünlerden edindim ve severek kullanıyorum.

NYX Professional Makeup Cosmic Metals farlar, adından da anlaşılacağı üzre metalik 6 farklı renkten oluşuyor. Genel olarak renkler sadece biri hariç hep soft tonda… Pigmentleri fotoğraflarda göreceğiniz üzre bir harika… Renk tonları o kadar hoş ve doğal ışıltılı ki hem gündüz hem de gece makyajında kullanılabilme alternatiflerine sahip. İster tek renk isterseniz de birkaç rengi kombinleyerek gölgeler yaratabilirsiniz. Göz farlarının pigmenti yüksel olduğundan uygulayacağınız miktarı kendinize göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Örneğin açık renkler kaş gözaltına ve göz pınarlarına uygulanabilir, ben denedim ve çok hoş bir ışıltı vererek aydınlatıyor. Mürdüm rengi tonlarındaki en koyu renk özellikle katlanma bölgesinde çok güzel gölgeler yaratmanızı sağlıyor. Hafif bir şekilde gözaltı diplerime de uygulamıştım, vurgulu ve daha büyük gözlerim olduğunu fark ettim 🙂

Şeffaf kapağı olan far paletinin aynası ve fırçası yok. Çok sıkı kapanıyor ve çantada açılma gibi bir durumla karşılaşmadım. Kendisi hafif, kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. NYX markasının pek çok ürününe sahibim ve şimdiye kadar sevmediğim olmadı. Peki sizin favori NYX ürünleriniz neler? NYX Professional Makeup Cosmic Metals’i denediniz mi, düşünceleriniz neler oldu? Yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim.

Blogumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğu ile kayıt olarak, yeni yazılarımdan mail yoluyla haberdar olabilirsiniz.

Sevgiler 🙂

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 comments on “NYX Cosmic Metals Far Paleti Görüşlerim

  1. Bende bunun gibi far arıyordum iyi denk geldi 🙂

  2. Yeliz ben alt resimde elinde tuttuğun paleti çok merak ediyorum. Keyifle kullan tatlım 😉

  3. sevdiğim bir marka en çok likit mat rujlarını severim..

  4. Renklerine dokusuna bayıldım. Harika duruyor. Güle güle kullan Yelizcim 🙂

  5. Işıltılara bayılırım ama bu tonları kullanabilir miyim bilmiyorum 😉