Mineaderm Marine Age Ocean Minerals El Kremi Yorumlarım


Merhaba herkese,

Bu yazımda bir süredir deneyimlediğim Mineaderm Marine Age Ocean Minerals El Kremi’nden bahsedeceğim. Biliyorsunuz ki kış ayları gelip çattığında ayrılmaz cilt bakım ürünlerimizden biri el kremleri oluyor. Ekstra hassaslaşan ve kuruyan ellerim aşırı soğuk hava ve suyla birleştiğinde çatlayarak kanar hale bile gelebiliyor. Bu nedenle el kremleri benim vazgeçilmezim evde, işte ve çantamda mutlaka bulunduruyorum.

Aralık ayında Hüzün Sarısı Hediyeleşme etkinliğinin 6’ncısına katıldım ve sponsor firma Mineaderm’di. Bizlerle buluşturduğu güzel ürünlerinin içerisinde Mineaderm Marine Age Ocean Minerals El Kremi de yer alıyordu ve hemen kullanmaya başladım. Bildiğiniz normal el kremlerinden farklı olarak kırışıklık karşıtı etki içeriyor. 30’lu yaşları geçenler anti-aging ürünlerin önemini daha iyi bilir  Krem ayrıca gün içerisinde sürekli maruz kaldığımız UV ışınlarına karşı da cildinizi koruyor.
İçerisinde Okyanus özlerinin bulunduğu el kremi aynı zamanda Cu, Mn, Mg, Fe, Ca elementlerini de içeriyor. Bu sayede cildin yenilenme sürecini hızlandırıyor. Serbest radikallere ve yaşlanma belirtilerine karşı savaş açması çok güzel bir yanı. Düzenli kullanımda ince çizgi ve kırışıklıklara da iyi gelen krem bu sorunu yaşayanlar için de güzel bir tercih olabilir. Ellerimde şu an için kırışıklık bulunmadığından yorum yapamıyorum.

Ürün yoğun yapıda olduğundan az miktarda kullanmanızı öneririm. Kolayca yayılıyor ve yoğun dediğimden dolayı kormayın, yağ içermediği için kesinlikle ağırlık yapmıyor ve yapış yapış his bırakmıyor. Kolayca emildiği için ellerimi beslediğini, onardığını fark ediyorum. Elimi her yıkadığımda yenileme ihtiyacı duymuyorum bu da gerçekten etkili ve kalıcı bir bakım yaptığını doğruluyor.

Mineaderm Marine Age Ocean Minerals El Kremi’nin pürüzsüz bir görünüm yarattığı vaadine katılıyorum. Gerçekten pürüzsüz, aydınlık ve nemli bir görüntü sağlıyor. Hatta kuruluktan soyulmaya başlayan parmaklarımdaki bu kısımlara iyi geldiğini, yumuşattığını söyleyebilirim. Yarılmış gibi bir görüntü vardı ve bir yerlere sürtünürken çok kötü bir his yaratıyordu, artık bu durumdan da kurtulduğum için mutluyum.

Az kullanımla büyük etkisi olduğu için oldukça bereketli bir ürün. Ellerimi korurken aynı zamanda bakım yapması ve zamanın olumsuz etkilerine karşı savaşıyor olması kendimi iyi hissetmemi de sağlıyor. Peki siz Mineaderm ürünlerini denediniz mi? Yorumlarınızı oldukça merak ediyorum.

Hepinize sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 comments on “Mineaderm Marine Age Ocean Minerals El Kremi Yorumlarım

 1. During winter I have hand creams everywhere just like you. I also have skin cuts due to cold during winter and I try my best to find a good cream. I havempt tried this brand but I would love a peoduct that with a small amount of cream does lots of good.

 2. Thanks so much for sharing this, babe!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 3. İyi bir el kremi benim için de önemli bir ihtiyaç. Cildim kuru ve düzenli olarak nemlendirme alışkanlığım da yok. Bu aralar ellerim çok gözüme batıyor. Şimdi baktım, yine sinir oldum, çok kuru görünüyorlar. Mineaderm Marine Age Ocean Minerals el kremi işime yarar belki ama esas mesele düzenli kullanmakta. Bu alışkanlığı edinmem lazım.

 4. Ürünün ambalajını da çok sevdim, etkilerini de.. Güle güle kullanın.

 5. Mineaderm marine age oceans el kremi bir el kremi meraklısı olarak çok ilgimi çekti. Ilk fırsatta deneyeceğim ☺️

 6. Kışın sürekli el kremi kullanma ihtiyacı duyuyorum ellerim kuruyor.
  Ürünün yoğun yapıda olması çok iyi deneyebilirim..