Macromax Temizlik Ürünleri Görüşlerim


Merhabalar herkese,

Bugünkü yazımda deneyimlediğim Macromax ürünlerinden bahsedeceğim. Clean & Rainbow 5’li Temizlik Bezi, Life & Mandalex 12’li Mandal Sepeti ve Clean & Magico Sünger.

Temizliği bittikten sonra sevmeyen yoktur fakat temizleme işlemi bir o kadar da eziyetli gelir. Macromax markası “Yeni Nesil Temizlik” adı altında bizlere çok güzel ürünler sunuyor. Böylece ev işleri kolaylaşırken yapması da daha zevkli hale geliyor.

Macromax Temizlik Süngeri

Petek dokuya sahip olan Macromax süngeri deterjanlı ya da deterjansız olarak kullanabiliyorsunuz. Ben pril ile kullanmayı tercih ettim, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerle temas ettirilmemesi öneriliyor. Ürün ile ilgili deneyimimden bahsedecek olursam, zaten çok güçlü olmayan kollarımı yormadı ve rahat bir temizlik yapmamı sağladı.

Kullanılan yüzeyde iz bırakmadan ve çizmeden görevini yerine getirmiş olması en büyük artısı. Ocak üstünde denediğimi de belirteyim. Kullanım alanları oldukça fazla bulaşıklarda, banyo ve tencerelerin temizliğinde de kullanılabiliyor. Çizilmesini istemediğiniz tava ve tencerelerde de tercih edebilirsiniz.

Macromax Temizlik Bezi

Temizlikte olmazsa olmazlardan biri de temizlik bezleri… Tabii ki mikrofiber olanları tercih ediyorum. Islaklığı hemen emerek kolayca temizlik yapılmasını sağlayan bu ürün doğal gümüş iyonlarıyla da kötü kokuları azaltıyor. Mutfakta tezgah üzerinde kullandığım bezi ayrıca duşakabin temizliğinde hatta toz alırken bile tercih edebilirsiniz.

Bezlerin rengarenk olması ise insanın içini açıyor. Şahsen ben temizlik ürünlerinde renkli olanları tercih ediyorum. Bana göre yapılacak işleri daha keyifli hale getiriyor. Pakette toplam 5 ürün bulunuyor, kalitesinden dolayı uzun ömürlü ürünler.

Macromax Mandal

Mandal deyip geçmemek lazım, kaç tane mandalım kırıldı saymadım. Arasını açıp tam çamaşıra takacakken çat diye kırılıp parçalanıyor. Diğer bir sinir olduğum ise çamaşırda mandal izinin çıkması… Bu mandalların en sevdiğim yanı iz yapmaması oldu, ucu ona göre tasarlanmış ve yumuşak. Açıp kapatırken de sert değil, kalitesini çok beğendim.

Sepeti ise ayrı bir tatlı, hemen içine süs sabunlarımı koyarak banyomda dekoratif bir görüntü yarattım 🙂

Peki siz Macromax ürünleriyle tanıştınız mı, hangilerini denediniz? Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 Yorum Var

  1. Ayy o çamaşırda mandal izine ben de sinir oluyorum.Bu silikon mandal o anlamda çok işimi görüyor 😉

  2. Kelebek Etkisi - :

    Cizmeden temizlemesi harikaymis denemedigim bir marka❤

  3. ben henüz hiç birini denemedim. sanki biraz tutucu bir yapım olduğunu düşündüm şu anda:) kolay kolay farklı ürünler deneyemiyorum ama bu aklımda…

  4. Henüz denemedim ama denemek isterim canım.

  5. ben de sevdim ürünleri

  6. Thanks for the post) sounds really interesting!

  7. Bu mandallar gerçekten çamaşır da iz bırakmıyor . Denk geldiğim yerde alıp sayılarını çoğaltmayı planlıyorum 😉

  8. ilk görüşte o mandallar renkli renkli ilgimi çekmişti hemen zaten .-))

tr_TRTurkish