Loreal True Match Göz Altı Kapatıcısı Görüşlerim


Herkese yeni bir yazıdan merhabalar,

Kusursuz bir makyaj için kapatıcılar, biz kadınlar için olmazsa olmaz ürünlerden biri… Göz altlarımda yorgunluk belirtileri ve kızarıklıklar var, bunlar için orta düzeyde bir kapatıcı arayışım vardı.

Göz altı kapatıcısından beklentim kusurları kapatabilmesinin yanı sıra tabii ki uygulanan bölgeyi kurutmamasıydı. Loreal True Match Göz Altı Kapatıcısı uzun zamandır aklımda olan bir üründü ve indirimde fırsat verdim. Gratis indiriminden sanırım 22 TL gibi bir fiyata satın almıştım, almayı düşünenler için indirimi takip etmelerini tavsiye ederim.

Loreal True Match Göz Altı Kapatıcısı’nın benim için ideal rengi danışman önerisiyle 02 Vanilla oldu. Ürünün renk tonu cildimle uyumlu durdu, bu nedenle oldukça doğal bir görünüm sağladı. Yapısı ince ve kadife yumuşaklığında olan kapatıcının fırçası da yumuşacık. Biliyorsunuz ki göz altı bölgesi oldukça hassas ve ekstra özen gerektiriyor. Bu ürün rahatlıkla uygulanırken kurutma da yapmıyor, gayet nemli bir his ve görünüm bırakıyor. Kıvamı ne çok sulu ne de çok katı, dolayısıyla rahatça dağılıyor. Ben az miktarda bile uygulasam kolaylıkla yayılıp cilt tarafından emiliyor. Ayrıca süngere ihtiyaç duymadan parmaklarımla çok rahat uyguluyorum.

Rengi ilk sürdüğümde koyu gibi gelse de bir süre sonra cilt tonumla uyumlu bir hale geldiğini gördüm. Sarı alt tabanlı olan ürün zaten bu tonda olan cildimle güzel anlaştı diyebilirim. Bölgede herhangi bir alerji ya da benzeri bir sorunla karşılaşmadım. Düzenli olarak göz altlarımı uygun bir ürünle nemlendirdiğimi de belirtmeliyim.

Ürünün kalıcılığına gelirsek pek çok kişi tarafından beğenildiği kadar varmış, gerçekten uzun saatler olduğu gibi kalıyor. Pütür pütür durmadığı gibi cizgilere de dolma yapmadı. Temizliği de çok rahat bir şekilde yapılıyor. Kısacası Loreal True Match Göz Altı Kapatıcısı benim için her açıdan beklentilerimi karşılayan bir ürün oldu. İndirim dönemlerinde stoklayarak kullanmaya devam edeceğim.

Peki sizler Loreal True Match Göz Altı Kapatıcısı ürününü denediniz mi? Düşünceleriniz neler oldu? Sizin favori göz altı kapatıcınız hangisi? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Hepinize kucak dolusu sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 Yorum Var

 1. Ürünü kullanmadım ama sosyal medyada çok görüyorum beğenilen bir ürün göz altı kapatıcısı kullanmadığım için pek bilgim yok paylaşımın için teşekkürler ?

 2. Kelebek Etkisi - :

  Hic denemedim ama loreal fondoten alirken bunada bakabilirim❤

 3. True match fondötenden oldukça memnunum. Gözaltı kapatıcısını da kardeşim kullanıyor ve sevdiğini söylüyor 🙂

 4. ben de denemek istiyorum. Ben mac’in şu meşhur cocelear’ını kullanıyordum ama gözlerimi yaktı ve resmen gözüm kanlandı. Bir daha kullanmam. Bunu deneyebilirim.

 5. Bu serinin pudrasını severek kullanmıştım. Kapatıcısı da aklımda

 6. Bunu hiç denemedim ama evde de o kadar çok kapatıcım var ki, sıra gelmez bu ara…

 7. Thanks for the interesting post, dear) Have a nice day)

 8. Loreal kullanmadım.Şu sıra Maybelline instant anti age the eraser kullanıyorum,favorim değil ama işimi görüyor benim..

 9. Bir dönem Loreal True Match kapatıcisını kullanmıştım. Gerçekten ciltle uyumlu bir ürün.

 10. Bilgiler için teşekkürler.? ?

 11. Ben yorgun zamanlarimda essence kullaniyorum. Bunu hic denemedim ?

 12. Güzellik Meselesi - :

  Bunu denememiştim daha önce bakmak lazım

 13. bunu denememiştim şimdi başka bir kapatıcı almak denemek istiyorum ama bunu da sıraya alabilirim..

tr_TRTurkish