Loreal Super Lıner Superstar Yorumlarım


Merhaba herkese,

Bu yazımda günlük makyajımın vazgeçilmezi olan eyelinera yer vermek istedim. Ben de eyeliner çekemeyenler kervanındayım 🙂 Özellikle ince fırçalı eyelinerleri kullanmak benim için mümkün değil. Ne yapsam olmadı hatta çizmek için eyeliner kalıbı da aldım ama hiç bana göre değil. Makyajda pratik ürünleri seviyorum uğraşmayı değil 🙂

Bana eyeliner kullanmayı Loreal Super Lıner Superstar sevdirdi desem yalan olmaz. Fırçası ne çok kalın ne de çok ince yani tam benlik, rengi ise en sevdiğim simsiyah 🙂 Çünkü bazı ürünler siyah diye geçse de sürdüğünüzde tam mat siyah olmuyor. İçinde ışıltılar olabildiği gibi dumanlı, açık renk ya da parlak siyah olabiliyor. Ben bu tür eyelinerları sevmiyorum. Simsiyah çekilenler gözde çok hoş duruyor bence, hem günlük hem de gece makyajına uyum sağlıyor.

Loreal Super Lıner Superstar


Loreal Super Lıner Superstar’ın yapısına gelirsek keçe uçlu olması ile çok kolay sürülüyor. Görüntü gerçekten benim için muhteşem oluyor. Fırçası kalından inceye doğru olduğu için özgürce çizimler yapmanızı sağlıyor. İnce çekmek isterseniz sadece ucu ile yapabilirsiniz. Ben orta kalınlıkta çizim sevdiğimden biraz yan yatırarak yapıyorum, bunu özgürce yapabilmek gerçekten çok keyifli oluyor. Bu işi yapmak bana eziyet gibi gelirken eğlenceli hale dönüşmesi ayrı bir mutluluk oldu.

Loreal Paris Super Lıner Superstar

Likit olan ürünün kuruması çok uzun sürmediği gibi kalıcılığı da beni çok tatmin etti, sabah sürdüğüm eyeliner akşam aynı şekilde duruyor. Yalnızca hafif olarak katlanan göz kısmına renk veriyor ama beni rahatsız edecek bir şekilde değil. Parmağımla sildiğimde de hemen kayboldu. Silmekten bahsetmişken, çıkarırken de hiç zorlanmadım makyaj temizleyicisi ile çok rahatlıkla temizledim.

Loreal Superstar Eyeliner

Fiyatını tam hatırlamasam da Gratis indiriminden 25 TL civarında bir fiyata almıştım. Alalı birkaç ay oldu ama hala ilk günkü durumda, kuruma ya da renginin değişmesi gibi yapısal bir bozulma yaşamadım. Bayağı da bereketli bir ürün. Ayrıca ince ve hafif olması da çantada rahatça taşıyabilmenizi sağlıyor. Kısacası stoklayacağım ürünlerden biri oldu, aranızda kullananlar var mı memnun kaldınız mı?

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

46 Yorum Var

 1. Devamlı olmasa da makyajda sevdiğim üründür eyeliner dağılmadan uzun süre giden suya dayanıklı ürünler tercihim nedense istediğim ürünü bulamamıştım bunu denicem.Esen kalın.

 2. Teşekkürler umarım siz de memnun kalırsınız, suya dayanıklılığı konusunda bir deneyimim olmadı sevgiler ?

 3. Bu yorumu okuduktan sonra hemen denemek istedim.Benim elimde de var ancak liner çekmeye çoğu zaman üşendiğimden beklettiğim bir üründü 😉

 4. Bende eyeliner istediği gibi cekemeyenlerdenim. Özellikle ince eyeliner çekmek istediğim halde kalın olduğunda tamam benden bu kadar diyorum:) bu urunu listeme aldım mutlaka inceleyeceğim 🙂

 5. Ben de çok liner çekemiyorum ama bunun ucu iyiymiş

 6. Yelizcim yorumunu okuduktan sonra hemen almaya karar verdim bu ürünü. Ben de eyeliner çekmeye üşeniyorum, bana uğraştırıcı ve zor geliyor. Böyle pratik ve güzel bir kalem eyelinerı ben de kullanabilirim sanırım? Ellerine sağlık❤️

 7. Denemeyi düşünüyorum fakat çevremdeki gratislerde henüz bulamadım umarım kısa zamanda deneme sansim olur yazı için teşekkürler ????

 8. Eyeliner seviyorum.Denenebilir 🙂

 9. Rica ederim Blanacım beğenmene çık sevindim senin için de uygun bir ürün olacağını düşünüyorum ☺️

 10. Elimde açık the balm schwing liner olduğundan bunu açmadım ama yorumdan sonra merak ettim 🙂

 11. Ben de bu fırçalarla sürebiliyorum eyelinersız dışarı da çıkmam cok seviyorum :))

 12. lorealin bazı ürünleri gerçekten çok iyi yazıyorum bunu canım bende bakacağım??

 13. ucunu beğendim bi bakayım 🙂

 14. Gerçekten kullanışlı bende kullanıyorum çok hoş 🙂

 15. Bunu görmüştüm hatta mağazadaki arkadaş önermişti,sende yazdın ilgimi çekti artık 🙂 Güle güle kullan canım 🙂

 16. Zaten alınacaklar listemdeydi, bu yazıyla pekişti. Güle güle kullan 🙂

 17. likit kullanamıyorum hemen yaşarma yapıyor gözlerimde aslında pek makyaj yapamıyorum:(

 18. Keçe uçlu eyelinerlarla başladım sürmeye , ne zamandır bu üründe gözüm var ama indirimli hali bile tuzlu hafiften 🙂

 19. Ben eyeliner özürlüsüyüm galiba ?çekemiyorum hiç bir şekilde ?

 20. Kolay sürülebilen eyeliner arıyordum, buna bakacağım 🙂

 21. Bende denemiştim oldukça guzel:)

 22. Estağfurullah bence bununla bir deneyebilirsin canım kolay olduğunu göreceksin ?

 23. Kötüymüş çok geçmiş olsun hassas ve alerjik ciltten dolayı olabilir ben de gözümün içine kalem çekemem ?

 24. Eyeliner çekerken genelde elim titrediği için fay hattı gibi dalgalı dalgalı oluyor bende 😀 Bu hoşuma gitti bende bakabilirim, güzel günlerde kullan :))

 25. Benim de L'oreal markasına ait bir eyeliner vardı sanırım aynı ben de çok memnunum çok da güzel bir yazı olmuş! 🙂

 26. This is so inspiring! I love the post:)

  irenethayer.com

 27. Bir makyaj özürlü olarak bilgilerinizi seviyorum 🙂

tr_TRTurkish