Loreal Serie Expert Pro-Keratin Refill Saç Kremi Görüşlerim


Merhaba,

Herkese mutlu bir hafta sonu dilerim.

Loreal Serie Expert Pro-Keratin Refill serisinin sonuncu ürününü de bugün yazarak tamamlıyorum 🙂

Evet bugünkü yazı konuğum Loreal Serie Expert Pro-Keratin Refill Saç Maskesi olacak. Şampuanını ve saç maskesini de kullanmış ve yazılarını paylaşmıştım. Okumak isteyenler “Loreal Serie Expert Pro-Keratin Refill Şampuan” ve “Loreal Serie Expert Pro-Keratin Refill Saç Maskesi” yazılarımı ziyaret edebilir.

Daha önce şampuanları genellikle seri halinde kullandığımı söylemiştim. Bir serinin tüm ürünleri aynı sonucu amaçladığından set halinde kullanımda daha etkili sonuç alındığını düşünüyorum, en azından benim için bu şekilde olduğunu söyleyebilirim.

Saçlarım ince telli ve çok karışıyor, dolayısıyla saç kremi ya da maskesi olmadan saçlarımın açılması zor oluyor. Maske daha etkili ve daha çabuk bir ürün olduğundan Genellikle maskeyi haftada 2-3 kez kullanmayı tercih ediyorum. Loreal Serie Expert Pro-Keratin Refill saç kremini ise her yıkamada kullanıyorum.

Saçı yumuşacık yapan saç kremi, kolay taramamı sağlıyor. Böylece saçları yolmadan açabiliyor ve koparak dökülmelerin önüne geçmiş oluyorum. Şunu da belirtmek isterim ki saç kremini sadece saçın boy ve uçlarına uygulamanız önerilir. Aksi durumda saç diplerini yumuşattığı için dökülmeler artabilir, bu durum tüm saç kremi çeşitleri için geçerlidir.

Ürünü çok fazla uygulamanıza gerek kalmıyor, çok az miktar alsanız da yeterli geliyor ve yumuşatma işlemini başarıyla gerçekleştiriyor. Bu özelliği sayesinde saç diplerine gelme olasılığını azaltırken ürünün çok daha uzun süre kullanabilmesini de sağlıyor.

Loreal Serie Expert Pro-Keratin Refill saç kremi saçı keratin ile doldurarak dış etkenlere karşı koruyor. İçinde bulunan gliserin de saçları nemlendirerek, daha esnek ve yumuşak hale getiriyor.

Saç kreminin ya da başka herhangi bir ürünün kırıkları giderdiğine inanmıyorum. Var olan kırıklar sadece kestirilerek gidiyor, sonrasında yapılan bakımlar ise kırıkların yeniden oluşmasını en aza indiriyor.

Lorel saç kremini internet üzerinden 40 TL gibi bir fiyata almıştım, genellikle kuaförlerde satılan profesyonel bir ürün dışarıda rastlamadım.

Siz de keratinli ürünleri seviyor musunuz? Bu saç kremini hiç denediniz mi? Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 Yorum Var

 1. Saçları yumuşatan ürünleri çok seviyorum bitanemm, memnun kalmana çok sevindim :))

 2. Keratin ürün hiç kullanmadım ama saçlarımı kestirip bakıma başlamam şart bu aralar. Teşekkürler canım bu bilgiler için ?

 3. nesin blogu - :

  etkileri süpermişş :)) merak ettim. güle güle kullan canım

 4. lorealin profesyonel olan ürün serisi çok güzel oluyor , biraz pahalı olsa da … bu kremi denemedim ama bir şans verebilirim , sevgiler…

 5. Bir ben kullanamıyorum şu saç maskelerini..Bir sprey serum var elimde saç bakımına dair.Onu yapmak yetiyor bana..

 6. keratinli başka bir markayı kullandım memnun da kaldım

 7. Markayı zaten severek kullanıyorum…

 8. Anlattıklarına göre fiyat performans açısından iyi bir ürün gibi kuzucum. Denemek gerek.

 9. Ben de saç kremi kullanamıyorum 🙁

 10. Ben de bu ürüne dışarıda rastlamadım ama loreal markasını saç konusunda başarılı buluyorum 🙂

 11. Saç bakım ürünlerinde Loreal baya başarılı 🙂

 12. Loreal’in bu profesyonel serisini denemedim, benim de saçlarım aynı sizin gibi. Çok teşekkürler paylaşım için 🙂

 13. Bu seriyi hiç denemedim.Kalın telli saçlar üzerinde etkisi nasıl olur merak ettim;)

tr_TRTurkish