Klavuu Blue Pearlsation Marine Aqua Krem Yorumlarım


Merhabalar,

Bugünkü yazımda bir süredir kullandığım Klavuu Blue Pearlsation Marine Aqua Krem’den bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz ki cilt bakımı son derece önemli, cildinize ne kadar iyi bakarsanız size geri dönüşü de kat kat fazla oluyor.

Öncelikle içeriğinden bahsetmek istiyorum. Klavuu Blue Pearlsation Marine Aqua Krem, doğal deniz bileşenleri, okyanus suyu ve Kore inci özleri içeriyor. Carrageenan, Adenosine, Niacinamide, Ocean Complex ve Hydrolyzed Pearl özleri cildin yenilenmesini sağlıyor. Parfüm ve yağ içermemesi, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olması, alerjik olmaması çok güzel. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde test yapmıyor olması da benim için önemli bir artı.

Ürün jel yapıda olduğundan kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor. Cildim karma ve T bölgeme de rahatlıkla uygulayabiliyorum. Hatta yağ dengesini sağladığını da söyleyebilirim. Üründen çok az alsanız bile büyük bir alana yayılıyor. Bu özelliği ile oldukça bereketli diyebilirim. Kokusu çok hoş gerçekten gözünüzün önüne deniz geliyor ve cildiniz ferahlık hissederken siz de rahatladığınızı hissediyorsunuz.

Nemlendirme başarısını çok sevdim. Gelip geçici değil sabah uyandığımda bile cildimin hala nemli olduğunu gördüm. Zaten özellikleri arasında da sadece yüzeysel bir nemlendirme yok cilt alt katmanına kadar ulaşabilen etkiye sahip bir ürün. Sabah uyandığımda fark ettiğim diğer bir nokta ise cildimin daha canlı ve aydınlık göründüğü oldu.

Herkesin çok seveceği önemli bir diğer özelliği ise anti-aging yani yaşlanma karşıtı olması. İçeriğinde kolajen yer aldığı için cildi kırışıklar başta olmak üzere yaşlanma belirtilerine karşı koruyor. Bir şey unutulmamalıdır ki sadece kışın ya da belli zamanlarda krem kullanılmamalıdır. Nemlendirici uygulamayı cilt bakım rutininize eklemeli, düzenli olarak yaz kış kullanmalısınız. Böylece üründen alacağınız etki de en yüksek düzeyde olacaktır.

Klavuu Blue Pearlsation Marine Aqua Kremi cildime uyguladığımda masaj yaparak yedirdim ve sıkılık hissini de yaşadım. Hassas bir cilde sahip olduğum için her ürünü kullanamıyorum. Bu krem ben de herhangi bir tahriş ya da kızarıklık yapmadı. Sevdiğim ürünler arasında yerini aldı. Kore ürünleriyle tanışmam da bu ürün vesilesiyle oldu. Aynı serinin toniğini de kullanmaya başladım. Onunla ilgili yorumlarımı da kısa zamanda paylaşacağım.

Sevgiler ?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum Var

  1. Klavuu çok güzel bir marka bir kaç ürününü kullanmıştım.

  2. Merak ettiğim bir marka..

  3. Cildin iyi nemlenmesi çok önemli. Sen memnun kaldıysan biz de bir şans verebiliriz ?

  4. Klavuu markasını ilk kez duyuyorum. Cok merak ettim doğrusu.

  5. I’m never have this product. ;/

  6. Klavuu markasını duydum ancak hiçbir ürününü denemedim. Yaşlanma karşıtı olduğu için denemek isterim

  7. Klavuu blue ürünü daha önce duymadım fakat siz nemlendirmesini yeterli bulduysanız denene bilir teşekkürler.

tr_TRTurkish