Kiko Unlimited Stylo 01 Rosy Nude Ruj Görüşlerim


Merhaba herkese,

Ruj severler buradaysa çok güzel bir öneriyle geldim. Kiko Unlimited Stylo 01 Rosy Nude uzun zamandır aklımda olan bir rujdu ve sonunda aldım. İlk olarak Görkem Karman’da görmüş ve oldukça beğenmiştim. Rengi tam bir nude, ben makyajda gözlere ağırlık vererek rujları genellikle nude kullanmayı seçiyorum.

Açık renk rujlar genelde herkeste çok güzel durmuyor, soluk gösterebiliyor. Bu nedenle önce denemek istedim ve çok sevdim. Bu arada buğday tenli olduğumu da belirtmeliyim.

Kiko Unlimited Stylo serisinin pek çok rengi mevcut ve 27 TL gibi bir fiyata satılıyor. Sanırım bu fiyat indirime girmiş haliydi…

Gül kurusunun açık hali gibi betimleyebileceğim ruj açık pembe-bej tonlarının karışımında gibi duruyor. Yapısı ise sürüldüğünde sanki köpük rujmuş gibi, aslında oldukça mat ve kuru bir sürüşü var. Renk mat gibi görünse de ışıkta içindeki hafif ışıltılar fark ediliyor fakat kesinlikle dikkat çeken bir ayrıntı değil.

Direkt bakıldığında mat halde duran ruj, kuru dudaklarda çizgileri belli ediyor. Dolasıyla uygulamadan önce altına nemlendirici kullanmanızı öneririm. Böylece dudak çizgilerine dolmayarak, daha hoş ve canlı bir görünüm sağlayacaktır.

Kalıcılık açısından da benim testimden geçen bir ruj oldu. Yiyip içsem bile dudaktan kolayca çıkmıyor. Hafif çıktığında bile hoş duruyor, istenildiği takdirde tabii ki yenilenebilir. Günün her saatinde kullanılabilen renk, günlük makyajımda olmazsa olmazlarımdan… Genel anlamda Kiko ürünlerini çok beğenen ben, Kiko Unlimited Stylo 01 Rosy Nude ruja da bayıldım. Bence akşamları da gözlere vurgu yapan bir göz makyajının yanında ideal bir tercih olabilir.

Gri ambalajı olan rujun şekli tombul, biraz ağırlığı var. En güzel yanından biriyse kapağının kilitli gibi sıkıca kapatılması, böylece çantadan açılıp rujun ve çantanın mafolması durumuyla da karşı karşıya gelinmiyor. Benim ruj hakkında söyleyebileceklerim bunlar, sormak istediğiniz soruları yorum olarak bırakabilirsiniz, severek cevaplarım.

Ayrıca blogumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğu ile kayıt olarak yeni yazılarımdan e-mail olarak habedar olabilirsiniz.

Peki siz Kiko ürünlerini denediniz mi, favori ürününüz hangisi? Güzel yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 Yorum Var

 1. Gülümse Yüzüme - :

  Kiko ürünlerini genel olarak seviyorum. Bu rujun rengi çok hoş gerçekten, benim seveceğim tonlar. Muhakkak gidince göz atacağım.

 2. Çok güzel bir renk, doğal, güle güle kullan canım.

 3. Hiç kullanmadım, bu renk ben de açık kalır. Ruj ihtiyacım olunca bir de indirimde olursa kesin alırım.

 4. hey Gorgeous dear,
  This post important and really good the for me is.keep up and thanks to writer for sharing amazing details…

  https://www.lukhidiamond.com/LOOSE-DIAMONDS

 5. Çok severek kullanıyorum bende bu ruju,iyi gunlerde kullanin. Sevgiler.

 6. güle güle kullan canım. ben de bir nude ruj sever olarak hemen denemek istiyorum.

 7. Bilek içinde çok hoş durmuş renk..

 8. Kiko ürünlerini,özellikle de rujlarını çok seviyorum.Bunun rengi de çok güzelmiş ♥

 9. Unas fotos preciosas!!!Muchas gracias por pasarte por mi blog!!!Feliz semana!!!???

 10. Bu ruju ben de Görkem Karman’dan ekran görüntüsü alıp saklamıştım, almak istiyorum, nude renkleri seviyorum 🙂 Güle güle kullan Yelizcim 🙂

 11. Çok güzel bir yazı olmuş ?

 12. Kelebek Etkisi - :

  Rengi enfesmis bu markayi hic deneyemedim

 13. Çok hoşuma gitti rengi 🙂

 14. Rengi mükemmel Yelizcim 🙂 Kentparka gidip denemek lazım 😉

 15. rengi bende belli bile olmaz bunun :-((

 16. Bu ürünü hiç kullanmadım merak ettim ama 🙂

 17. ambalajı da rengi de çok güzel

 18. Kabı için bile alınır ?bayıldım

 19. Mormenekşe - :

  Kiko ürünlerini çok beğeniyorum bu rujunda rengine bayıldım, güzel günlerde kullan:)

tr_TRTurkish