Insight Dry Hair Nourishing Besleyici Şampuan Yorumlarım


Merhabalar,

Bu yazımda severek kullandığım şampuanımdan bahsedeceğim. Neden sevdiğimi ve özelliklerinin neler olduğunu sizlere de aktaracağım. Saçhane sitesinden çok fazla alışveriş yaptım. Insight Dry Hair Nourishing Besleyici Şampuan’ın yanı sıra Inoa saç boyası ve boya ekipmanlarını uygun fiyata ve hızlı kargoyla edindim.

Daha önce Insight Besleyici Şampuanı kullanmıştım. Aslında ben aynı markanın dökülme karşıtı olanını aldım ve besleyici olan da 100 ml şeklinde hediye gönderilmişti. Dökülme karşıtı olanından maalesef ki memnun kalamadım sanırım içeriğindeki bir içeriğe karşı saç derimin alerjisi vardı. Çünkü içerisinde mentol var ben ondan şüpheleniyorum. Bu durumun tam tersine Insgiht Besleyici Şampuan tüm beklentilerimi karşıladı.

Saç diplerimde kuruluk ve kaşıntı durumunu yaşamadım. Doğal içerikli olmasına rağmen saçlarımı kurutmadı. Ben de tabii ki hemen büyük boyunu sipariş ettim 🙂

Insight Besleyici Şampuan paraben, SLS, mineral yağlar, renklendirici ve silikon gibi zararlı maddeler içermiyor. Hassas saç derimden ve yaşadığım kepeklenme, dökülme gibi olaylardan dolayı ben zaten uzun zaman önce market şampuanlarını kullanmayı bıraktım. Çoğunlukla organik içerikli şampuanlarda saçlarım çok kuruyor, matlaşıyor ve sertleşiyordu. Bu şampuanda bunu yaşamamam çok çok sevindirici oldu.

İçeriğindeki organik yulaf özleri, hindistan cevizi yağı, illipe yağı ve tatlı badem yağı ile saçları beslemesinin ve yeniden yapılandırmasının yanı sıra mis gibi de kokmasını sağlıyor. Yumuşak ve daha canlı saçlarım var.

Siz de benim gibi doğal içerikli olsun ama saç derinizi ve boylarını kurutmayan bir şampuan arıyorsanız kesinlikle bakın derim.

İsterseniz öncelikle küçük boyunu sipariş ederek de deneyebilirsiniz. Benim hep orjinal boy alıp sonra beğenmediğim çok ürünüm oldu, bir kenarda kaldı.

Insight besleyici özellikli şampuanının 400 ml olanını sipariş ettim 70 TL, kargo da ekleniyor ama 7 TL civarında da bir indirim düştü. Uzun süre kullanıcağımı düşünürsek gayet ideal bir fiyat. Hem böylesine güzel içerikli hem de az miktarda kullansanız da güzel köpürüyor.

Peki siz markanın ürünlriyle tanıştınız mı, kullandıysanız düşünceleriniz neler oldu? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Güzel bir ürünmüs canim faydali olmasina sevindim ?

  2. Hiç denemediğim bir ürün, merak ettim?

  3. Saç dökülmesini de engelliyo o zaman..Güle güle kullanın..

  4. ben de kepek önleyici şampuanını aldım. Çok memnunum. Hem içeriğinin masum oluşu hem de vaatlerini yerine getirmesi çok güzel.

tr_TRTurkish