Golden Rose Terracotta Stardust Allık


Merhabalar,

Herkese mutlu pazarlar dilerim 🙂

Bu yazımda severek kullandığım bir allıktan bahsetmek istiyorum. Golden Rose Terracotta Stardust Allık Golden Rose’un bana göndermiş olduğu yılbaşı hediye setinin içinde yer alıyordu. Diğer ürünlerin neler olduğunu merak ediyorsanız “Golden Rose 2017 Yılbaşı Hediyelerim 🙂” yazıma göz atabilirsiniz.

Öncelikle bronz görünümü sağlayan bir allık ararken Golden Rose Terracotta Stardust Allık gerçekten imdadıma yetişti diyebilirim. Golden Rose allıklarından bu seriyi oldukça merak ediyordum çünkü bir arkadaşım farklı rengini almış ve çok memnun kalmıştı. Bu rengi ilk gördüğümde korkmadım desem yalan olur, çok koyu bir görünümü var ve bu nedenle bana uymayacağını düşündüm. Kullandığım zaman ise cilt rengime uyan bir renk olduğunu gördüm.

Golden Rose Terracotta Stardust Allık

Pigmentasyonu oldukça iyi olan allığı hafifçe uygulamanız istediğiniz görünüm için yeterli oluyor. Çok fazla uygulandığında ise abartı duracağını düşünüyorum. Benim ten rengin buğday olduğu için bunu söyleyebiliyorum, koyu tenlilerde daha iyi durabilir bunun için mutlaka deneyerek size en uygun renkte ürün almanızı öneririm. Aynı şekilde açık tenli olan kişilerin de farklı renklerine göz atmasını isterim. Önemli olan abartıdan uzak, cilt rengine uyumlu bir allık bulabilmek.

Golden Rose Terracotta Stardust allığın içinde altın yansımalı simler bulunuyor, allığın bronz rengiyle o kadar uyumlu ki gerçekten çok hoş duruyor. Kesinlikle bu simler abartıdan uzak bir şekilde eklenmiş. Bu sayede günlük makyajdan gece makyajınıza kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olmuş. Ben günlük makyajımda hafif bir şekilde uygulayarak kullanıyorum, gün içinde tazeleme gereği de duymuyorum. Kalıcılığı benim için yeterli olan allık, yüze verdiği renkle daha canlı bir cilt görünümü de sağlayarak sanki yüzünüze enerji vermiş gibi duruyor. Aydınlık da verdiği için ekstra aydınlatıcı kullanmanıza gerek kalmıyor. Bu renkten sonra serinin pembe tonlu bir rengini de edinmek istiyor.

Golden Rose Terracotta Stardust Allık 101

İdeal bir boyutta olan allığın miktarı da oldukça fazla. 9 gr olarak üretilen allık her gün kullanılsa bile uzun süre gidecek bir ürün. Ambalajı çok hoş ve hafif, tam olarak kilitlenmesi ile çantanızda da kolayca taşıyabileceğiniz bir ürün.

Sizin en sevdiğiniz bronzlaştırıcı allık hangisi? Bu seriyi hiç denediniz mi?

Bloguma abone olarak yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz, sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Yorum Var

  1. Haftaya paylasacaklarim arasindaydi, sonunda uye oldum bloguna hayirli olsun canim 🙂

  2. Terracotta allıklarda benim de gözüm var bitanem özellikle pembe tonlarda almayı düşünüyorum 🙂 Bu renk de çok güzelmiş özellikle yaz aylarında bronz tende harika olur 🙂 Ellerine sağlık güzelliğim 🙂

  3. Güzel bir ürün. Golden Rose kendini çok geliştridi…

  4. Güzel bir renkmis ben bronz renkleri severim zaten.

  5. Çok güzelmiş rengi 🙂 Beauty Beybinin keşif etkinliğinden geliyorum. Dilerseniz sizi de bloğuma beklerim. Sevgiler…

  6. Aslolan Güzellik - :

    Çok güzelmiş rengi 🙂 Beauty Beybinin keşif etkinliğinden geliyorum. Dilerseniz sizi de bloğuma beklerim. Sevgiler…

  7. Bana cok koyu geldiği için kullanamadim

tr_TRTurkish