Golden Rose Smart Lips Yorumlarım


Merhaba herkese,

Bugünkü yazımda Golden Rose Smart Lips rujdan bahsedeceğim. Golden Rose markası sürekli yenilenen ürünleriyle oldukça beğeniliyor. Ben de ruj canavarı biri olarak Golden Rose Smart Lips rujlardan almasam olmazdı ve tercihim 05 numarasından yana oldu.

İçeriğinde shea butter, vitamin E ve amino ceramid bulunan Golden Rose Smart Lips rujlar benim favorilerimden biri oldu. Nedenine gelecek olursam oldukça kuru dudaklara sahip olan ben bu rujlarla hiç kuruluk sıkıntısı yaşamadım. Kremsi yapıdaki formulüyle kurutmanın yanı sıra nemlendirerek dudaklarımı yumuşacık yaptı.

Sanki lip balm kullanıyormuşçasına yumuşak ve nemli dudaklar çok hoşuma gitti, kimin gitmez ki değil mi 🙂 Yumuşak ve nemlendirme özelliğinin yanı sıra kapatılıcılığı da oldukça iyi, çizgilere dolmuyor ve dudakları daha pürüzsüz gösteriyor.

Bu rujların kalıcılığına gelecek olursak bence çok çabuk çıkmıyor, kalıcılığı orta seviyede. Gün içinde tazelemek gerekiyor kalem formunda olduğundan yanınızda rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz.

Kapağı gayet sağlam açılma ya da bulaşma sorunu yaşamadım. Diğer bir iyi yönü ise alttan çevrilerek açılıyor olması. Kalemtraşa gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz. Böylece ürünü daha uzun süre de kullanabilirsiniz.

Golden Rose Smart Lips

Yine kalem şeklinde olması dudaklara da kolay uygulanmasını sağlıyor. Çok ince uçlu olmadığından dudak kenarlarına dikkatli sürülmesi gerek, dudak kalemiyle çerçeveledikten sonra uygulamanız daha iyi olacaktır.

Renk tonunu Sonbahar’a çok yakıştırdığımdan uzun bir süre elimden düşmeyecek gibi görünüyor. Renk skalası oldukça geniş, eminim ki kendinize göre renkler bulacaksınız.

Dudaklarınız kuruysa, mat ruj kullanamıyorsanız, hem renk versin hem de dudaklarıma bakım yapsın diyorsanız bence Golden Rose Smart Lips Rujlara bir göz atın derim 🙂

Fiyatı da performansına göre uygun, 20 TL’ye almıştım. Golden Rose’un bu serisinde indirim oluyor mu bilmiyorum, oluyorsa tabii ki daha avantajlı olacaktır.

Blogumun sağ tarafında bulunan “Abone Ol” kutucuğundan mail adresinizle kaydolabilirsiniz. Böylelikle yeni yazılarımdan haberdar edileceksiniz.

Not: Bazı yorumlar anonim olarak görünüyor, dolayısıyla kim olduğunuzu göremediğim için dönüş yapamayabiliyorum, blog linkinizi değil ama ismini yorumunuzda belirtirseniz geri dönüş mutlaka sağlayacağım.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 Yorum Var

 1. Kelebek etkisi - :

  Ben seviyorum bu rujlari sevgiler

 2. Çok dikkatimi çekti bu ürün canım. sanırım ben de deneyeceğim.

 3. Rengi çok hoş canım güle güle kullan 🙂 sürümü kolay olduğu için de çok seviyorum bu rujları 🙂

 4. çok güzel görünüyor. Nars dolce vitaya benzettim.

 5. Rujun rengi, güller ne kadar güzel bir düzenleme olmuş, güle güle kullan canım.

 6. Aaa yorumum Müjde olarak geldi, ismim Müjde , blog ismim Bücürük ve Ben…:)))

 7. Tonu gerçekten çok hoşmuş, güzel günlerde kullan 🙂

 8. Muito bonita a cor dele.

  Bjim…
  >>blog Usei Hoje<<
  > Instagram<

 9. Very nice color! ♥️♥️♥️

 10. Çok güzel bir ürünmüş doğrusu hem mat gibi duran bir renk hem nemlendirme kalıcılık da orta seviyedeyse eğer daha başka ne gerekir ki? 🙂

 11. Bu markanın rujlarını seviyorum ve kalem rujunu bende kullanıyorum .Sayende kalem tıraşa gerek kalmadığını öğrendim onu bilmiyordum 🙂

 12. Nemlendirmesi çok güzel, ruj sürüp kuruyan dudaklardan hiç hoşlanmıyorum. Rengini de çok beğendim 🙂

 13. Nemlendirme ve çevirmeli uçtan sınıfı geçer bence 🙂

 14. Looks so interesting! Thanks a lot for the post)

 15. Rengi güzelmiş.Yapısıda gayet güzel,yakından bakmak lazım 🙂

 16. Very interesting post! ♥️♥️♥️

 17. Thanks for the interesting post! Have a nice weekend)

 18. Makeupbyfun - :

  Çok seviyorum ben de bunu 🙂

 19. Güle güle kullan canım, rengide çok hoşmuş 🙂 ben bunu kullanmadım ama diger rujlarını severek kullanmıştım 🙂

 20. hiç denemedim ama nemlendirme özelliği güzelmiş.renkte çok güzel. aklımda olsun 🙂

 21. Hem rengi hem özellikleri harika ?

tr_TRTurkish