Golden Rose Holographic Ojelerim / 04-07


Merhaba,

Bugün yazı konuğum çok sevdiğim bir oje çeşidi olacak. Baktım ki uzun zamandır tırnak konusunda bir yazı yazmamışım, ben de son zamanların popüler olan bir ojesinden bahsetmek istedim.

Golden Rose Holographic Oje benim son günlerdeki vazgeçilmezim oldu diyebilirim. Oje canavarı biri olarak kendimi sürekli oje alırken buluyorum fakat artık aynı ve düz tonlardan sıkıldığım için farklı alternatifler araştırıyorum. Bulduklarımı da direkt alıyorum, keşke böyle yapıp diğerlerini kurumaya terk etmesem 🙂

Golden Rose Holographic Oje

Golden Rose markasının özellikle Ice Chic serisi genel anlamda favorim. Golden Rose’un yeni çıkardığı holographic ojeler ise en sevdiğim ikinci seri halini aldı. Bu holographic ojeleri görmek beni benden aldı diyebilirim. İçerisinde resmen gökkuşağı gibi farklı renk yansımaları var… Işıklı ve ışıksız ortama göre renkler değişkenlik gösteriyor ve her hali oldukça güzel duruyor. Işıkta simli ve parlak duran holographic ojeler karanlıkta daha metalik bir görünüm yaratıyor.

Golden Rose Holographic Ojelerin 7 çeşit rengi bulunuyor, belki daha sonra renkleri daha da çeşitlendirilir. Ben ilk olarak 04 numaralı rengini satın aldım, sonrasında ise 07 numaranın Instagram paylaşımlarını görünce bayıldım ve o rengini de aldım. Hepsi de ayrı güzellikte renklere sahip keşke hepsini alabilsem fakat fiyat dezavantajından dolayı maalesef alamayacağım.

Golden Rose Holographic 04 Numara

Çok tatlı bir pembe. Favori rengi pembe olan biri olarak ilk tercihimi bundan yana kullanmam hiç şaşırtıcı olmadı 🙂 Pembe rengin içerisinde mavi, sarı, mor gibi yansımalar var. Elinizi hareket ettirdikçe yansımalar değişiyor ve efektif görünüm çok hoş duruyor. Hem ev ışığında hem de güneşte nasıl durduğunu aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz.

Golden Rose Holographic 04 Numara

Golden Rose Holographic 07 Numara

Çok güzel bir gri, metalik bir renge sahip. İçinde sarı, mavi, yeşil yansımalar bulunuyor. Işıkta da ayrı bir güzel duruyor, bu aralar favorim ve bir süre kesinlikle değiştirmeyi düşünmüyorum.

Her iki ojeyi de 2 kat sürdüm, çıkarması da oldukça kolay. Simli gibi dursa da aslında içinde sim yok dolayısıyla simli ojeleri çıkarmanın zorluğu da bu ojelerde yok. Hem sürmesi hem de çıkarması rahatça yapılabiliyor.

Golden Rose Holographic 07 Numara

Siz Golden Rose Holographic ojeleriyle tanıştınız mı?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

23 Yorum Var

 1. Benim kızlar bayılır. Onların parmaklarına da çok yakışır.

 2. Renkleri çok hoş gerçekten güle güle kullan canım. Anne olduktan sonra oje kullanamıyorum ☺️

 3. Holographic ya da simli ojeleri gördüğümde çok beğeniyorum ama alışkanlıktan sanırım bende sanki güzel durmuyor? Özellikle gri olanın duruşunu çok beğendim Yeliz’cim? Güle güle kullan, sevgiler❤️

 4. 07 metalik renge bayıldım 🙂 Çok hoş duruyor bitanemm, mutlulukla kullan <3 🙂

 5. Harikaaa harikaaaa harikaaa,bayıldım kesinlikle bakacağım buna…

 6. Çok güzel bunlar simli simli

 7. Bu ojeleri çok beğeniyorum 🙂

 8. çok hoş durmuşlar 🙂

 9. Genelde simsiz oje kullanıyorum ama bu tonlar da güzelmiş. Özellikle pembe tonundakinin rengini sevdim. Deneyebilirim. Teşekkürler. sevgiler

 10. ben bayıldım bu seriye gide gele hepsini aldım :-))

 11. kelebeketkisi39 - :

  Renkleri çok güzel canım:))

 12. Aslolan Güzellik - :

  Aydın da bulamadım Ankara’ya gidiyorum yarın oradan bakayım ?

 13. Harika canım çok yakışmış sevgilerimle ?

 14. 04 numara favorim güneşte rengi muhteşem ?

 15. bu ara çok sık rastladığım bir oje çeşidi, harika görünüyor tırnaklarda, sana da çok yakışmış canım 🙂

 16. Hilal bayar - :

  Golden rosse ojeleri cok cabuk kuruyan guzel bir urun ? Keyifli okumalar dılıyorum ????

 17. ben hala alamadım, güle güle kullanın 🙂

tr_TRTurkish