Farmona Nivelazione S.O.S Ayak Kremi


Yeni tasarımımda yeni yazımla herkese merhaba 🙂 Benim Tutkum sayesinde blogum baştan yaratıldı dolayısıyla ben de havalara uçuyor, bloguma baktıkça tekrar tekrar aşık oluyorum. Yazıma geçecek olursam bugün ki ürün yorumum Farmona Nivelazione S.O.S Ayak Kremi’ne ait.

 

Her mevsimin bir güzelliği olsa da maalesef kış aylarını hiç sevememişimdir. Soğuk hava beni hem bedenen hem de ruhen olumsuz etkiliyor. Aşırı derecede üşümek de cabası… Kışın cildimiz oldukça kuruyor. Tabii ki ayaklarımız da bu durumdan nasibini alıyor. Sürekli kapalı kalan ayakların yeterince hava alamaması kötü etkilere sebebiyet veriyor. Dolayısıyla ayaklarımıza kışın mevsiminde daha bir ilgili göstermemiz şart.

 

Kışın bot giymekten dolayı da topuklarımda nasırlaşmalar başlamıştı. Ben de bu durumun ilerlemesinden korkup iyi bir ayak  bakım kremi almaya karar verdim çünkü kullandığım birçok markanın ürünü yeterince memnun etmemişti. Daha önce bahsetmiş olduğum cildiye doktorunun verdiği listede bu kremi gördüm ve hemen edindim. Nivelazione S.O.S Ayak Kremi benim için oldukça hızlı sonuç veren bir krem oldu ve beklentimi tamamiyle karşıladı.
Farmona Nivelazione S.O.S Ayak Kremi

Ürün boyutunu ilk gördüğünüzde çabuk biter düşüncesi olabiliyor. Fakat krem oldukça yumuşak ve sıvı bir yapıya sahip. Dolayısıyla az miktarda ürün alarak uygulayabilirsiniz. Bu da kremin daha uzun süre gitmesini sağlar. Nivelazione ayak kremianında cilt tarafından emiliyor ve yapış yapış bir his bırakmıyor. Daha iyi etki sağlaması için diğer ayak kremlerinde de olduğu gibi pamuklu bir çorap giyinmek gerekiyor. Nivelazione ayak kreminde başka kremlerde olduğu gibi rahatsız edici bir krem yoğunluğu hissetmedim ayaklarım gayet rahattı. Çok düzenli kullanmama rağmen çatlaklarım geçmeye cildim oldukça yumuşamaya başladı. Ayrıca topukları gerçekten pamuk gibi yapıyor 🙂 


Tanıtımında içeriğindeki doğal aktif bileşenler
in çatlakları hızlıca onardığı, cildi esnettiği ve terlemeyi azalttığı yazıyordu gerçekten buna katılıyorum. Ben çok memnunum iyi bir ayak kremi arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim. Her zaman online alışveriş yaptığım bir siteden 30 TL civarında bir fiyata almıştım ama kesinlikle verdiğiniz parayı hakeden bir ürün.
 

Bu markanın el kreminden de çok memnun kaldım. Ayrıntılara “Farmona Nivelazione El Kremi Deneyimim” yazımdan ulaşabilirsiniz.

 

Hepinize sağlıklı ciltler dilerim 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum Var

  1. Ayak bakımımız gerçekten çok önemli… Tüm yükümüzü taşıyorlar. Ben, şu an hiç sevmediğim bir ayak kremini bitirmeye çalışıyorum. Bu ürün dermokozmetik mi? Satın aldığınız siteyi de yazar mısınız acaba? Ben de bakmak isterim.
    Teşekkürler… 🙂

  2. Evet dermokozmetik bir ürün cildiye doktorunun verdiği listede görmüştüm. Eczanemizdecom'dan alıyorum pek çok ürünümü çok da memnunum hızlı ve güvenli gönderim yapıyorlar. Şimdi adı http://www.dermonet.com/ oldu. Denemenizi öneririm kısa sürede sonuç aldım 🙂

tr_TRTurkish