Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici Deneyimim


Merhaba herkese,

Bugünkü yazımda metal eşya temizliğine dair bir üründen bahsedeceğim. Metallerin alınan ilk günkü gibi kalmasını kim istemez ki… Bu nedenle yazı konuğum olarak Farmasi Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici ürününü seçtim.

Öncelikle Farmasi’ye neden üye olduğumdan bahsetmek istiyorum. Yerli bir firma olması, helal ürünler üretmesi ve doğaya, çevreye zararlı olmaması en önemli sebeplerden oldu. Ürünlerinin çok beğenildiğini de görünce de deneyimlemek istedim.

Farmasi’ye üye olarak kendime ve yakın çevreme %30 indirimli ürün alıyorum. Amacım da zaten satış yapmak değil, bu şekilde uygun alışveriş yapmaktı. Bazı ürünlerini alıp kullanmaya başladım, hepsinin yazılarını ayrıca hazırlayacağım.

Farmasi’nin Mr. Wipes Bio Home ev temizlik ürünleri formaldehit, kostik gibi insan sağlığına ve doğaya zararlı kimyasal içermiyor. Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici ürünü ablam aldı ve deneyimledi. Sonrasında ayrıntılı olarak görüşlerini aldım ve fotoğraflarını da göndermesini istedim.

Ürün ile ilgili yorumlarını aynı şekilde size aktaracağım. Ürün 220 ml küçük gibi görünse de aslında az miktar kullanmak bile yeterli oluyor. Cilt bakım kremi gibi bir yapıya sahip ve yumuşak, rahatsız etmeyen bir kokusu var. Ocakta ve tencerede denendiğinde lekeleri tamamiyle çıkardığı ve parlattığı görülüyor. Bir nevi cila görevini üstlenen ürün bastırmaya gerek duymadan istenilen sonucun alınmasını sağlıyor.

Herhangi bir çizik veya kalıntı bırakmaması da harika bir durum. Benim en sinir olduğum konu cif kullanırken beyaz kalıntı kalması ve ve bir de bunu yok etmek için ayrı bir çaba sarf etmem oluyor. Siz de aynı konudan muzdaripseniz göz atabilirsiniz, ben de almaya karar verdim 🙂

                                 

Pratik ve uğraştırmadan metal yerleri, eşyaları ilk günkü gibi görmek isteyenler için Mr. Wipes Bio Home Metal Temizleyici bence ideal bir tercih olacaktır. Peki siz bu ürünü ya da seriyi denediniz mi?

Farmasi ile tanıştıysanız favori ürünleriniz hangisi oldu? Yorum olarak paylaşırsanız çok mutlu olurum. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Blogumun sağ tarafından bulunan “Abone Ol” kutucuğu sayesinde e-mail ile yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 Yorum Var

 1. Güzel ürünmüş gerçekten .

 2. fotoğraflara bakılırsa etkisi mükemmel. Çok iyi görünüyor. Denemeye değer.

 3. El kremi gibi tüp ambalaj bir temizleyici sanırım ilk defa gördüm. Ayrıca harika bir parlaklık vermiş..

 4. Very interesting! Thanks a lot for sharing!

 5. Tertemiz görünüyor. Mutlaka deneyeceğim 🙂

 6. Güzel bir ürün Muş metal eşyalarım parlaklığını Ben de çok önem veriyorum

 7. Cifleyince insan ekstra arındırma uğraşıyor..

 8. bu ürünü çok sevdim ben

 9. Sounds really great, I must get this product 🙂

 10. Güzel bir ürün. Gercekten metal temizligi zor olabiliyor ?

 11. Me encantaria probar todo esto!!!Feliz fin de semana precios@!!!❤??

 12. başka temizlik ürünlerini denemiştim Farmasinin fena değildi memnun kalmıştım..

 13. Tencere parlaklığıyla göz kamaştırıyor.Alıp denemeli ilk fırsatta ♥

 14. Kelebek Etkisi - :

  Cok guzel bir urune benziyor❤

 15. ben de severek kullanıyorum

tr_TRTurkish