Doğal Yüz Bakım Ürünüm Amway Ballı Sabun


Merhaba Sevgili Okurlarım 🙂

Bugün size tanıtacağım ürün çoook eskilerden bu yana favorim olan bir sabun. Yıllar önce komşumuz Amway ballı sabundan söz etmişti. Kendisinin sivilceli cildi vardı benim çok şükür böyle bir sorunum yok. Fakat oldukça kuruluktan muzdaribim.

Hem doğal olan hem de cildimi nemlendiren ürünleri tercih ediyorum. Komşumuz o zamanlar Amway ürünlerini satıyordu. Bu ballı sabunu mutlaka denememi istedi hatta ücret bile almamıştı. Daha ilk kullanışımda bayılmıştım. Tabii daha sonra taşındılar ve ben de unuttum gitti.

Amway ballı sabun

Şimdi ise bir arkadaşım Amway’a başladığını söyledi. Sabun aklıma geldi ve acaba hala satılıyor mu diye hemen katoloğu istedim. Vee tabii ki mutlu son, hala satılıyordu 🙂 Oldukça tercih edilen bir ürün olduğundan ve bu popülerliği de hala sürdüğü için kaldırmamışlar. İnanılmaz mutlu oldum ve hemen sipariş ettim.

Amway Body Series G&H Cilt Sabunu


Ürünün özelliklerine gelince gördüğünüz gibi bitişik 3 adet sabundan oluşuyor. Bir bıçak yardımıyla bölmek çok kolay. Büyüklüğü fazla değil fakat gerçekten çok bereketli bir sabun. Hemencecik köpürüyor ve duruladığınızda yüzünüz gerçekten yumuşacık oluyor. Dokunup duruyorum yanaklarıma 🙂

ballı sabun

İçerisinde bal ve gliserin bulunuyor. Gliserini bilirsiniz el kremlerinin içerisinde de bulunuyor. Cildi yumuşatma, nemlendirme özelliğiyle meşhur. Bal da oldukça faydalı ve mis gibi kokuyor. Sabunun tam ismi “Amway Body Series G&H Cilt Sabunu” olarak geçiyor. Adından da anlaşıldığı üzere vücut için de kullanılabiliyor. Fiyatı 27 TL, bence kesinlikle fiyatını hakeden bir ürün. Amway markasını bilenler doğal içerikli ürünler ürettiğini de bilirler, bu da çok önemli bir özellik.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur ve böyle bir ürün arayanlara yardımcı olur.
Hepinize sağlıklı, mutlu ve bakımlı günler dilerim, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Amway markasını biliyorum. Güzel ürünleri var. Bu sabununu ilk kez görüyorum 🙂 Nemlendirici etkili olması güzel benim için…
    Çok teşekkürler 🙂

  2. Faydalı bir yazı olmuş emeğinize sağlık…;)

tr_TRTurkish