Clinique Black Honey Almost Lipstick Honey Ruj Yorumlarım


Herkese merhabalar, bugünkü yazı konuğum Clinique Black Honey Almost Lipstick Honey Ruj olacak.

Son zamanların popüleri Clinique black honey ruju sosyal medyada hep görüyor ve çok merak ediyordum. Fiyatı yüksek olduğu için alıp denemek için biraz beklemek istedim fakat her üründe olduğu gibi gitgide fiyatı yükselmeye başladı.

Birçok kişi gibi ben de aslında fenomenlerin abartması mı, şişirilmiş bir ürün mü diye şüphelerim olsa da çok araştırdım ve sonunda kayıtsız kalamadım. Clinique sitesinde tüm ürünlerde %20 indirim, iki ürüne sepette %25 indirim olduğunu görünce yıllardır kullandığım göz kalemiyle birlikte black honey ruju da almaya karar verdim. Daha sonra fenomenlerden Duygu Özarslan’ın %5’lik bir kod verdiğini ve yanında çanta, yüz temizleyici hediyesi olduğunu görünce daha fazla direnemedim hemen aldım.

Gelir gelmez denedim ve sıcağı sıcağına deneyip, fotoğraflayıp, yazısını hazırladım. Clinique black honey lipstick ürününü iyi ki de almışım diyorum hem piyasa fiyatından çok daha uyguna geldi hem de yarattığı etkiye abartmıyorum bayıldım. Hayal kırıklığına uğramaktan çok korkuyordum ama verdiği görünüm bir harika. Tam bir kiraz dudak etkisi. Hatta Nivea balmları ile karşılaştıranlar, benzeten yorumlar görmüştüm ama kesinlikle alakası yok. Bambaşka bir doku, bambaşka kalıcılık ve bambaşka bir renk. Bende ikisi de olduğu için biliyorum ve asla karşılaştırılacak ürünler değil.

Rengi ambalajındayken çok koyu gibi görünse de her dudakta farklı duran ikonik bir ruj blak honey, isterseniz hafif uygulayabilir isterseniz de kat kat uygulayarak daha belirgin, dikkat çeken bir sonuç elde edebilirsiniz. Yumuşacık yapısı var ve sürümü oldukça kolay. Dudaklarınızı renklendirirken nemlendirdiğini de hissediyorsunuz. Benim gibi dudakları kuru olanlar bundan çok memnun kalacaktır. Yarı transparan bir renge sahip, parlak bitişli fakat yapış yapış ya da çok parıldayan bir etki değil bu. Son derece doğal duran, içerisinde hafif ışıltılar barındıran bir ürün.

Çok güzel bir yanı var uyguladıktan sonra dudaklarıma birbirine sürterek yedirirken biraz dışarı taşmasını sağladım ve dudaklarım olduğundan daha dolgun durduğunu fark ettim. İnce dudakları olanlar bu sayede doğal bir dolgunluk elde edebilir. Fotoğraftan bunu görebilirsiniz renk, dolgunluk, pürüzsüzlük, ışıltı hep doğal. Ürün stok dışı kalmış fiyatı çok artmaz ve yeniden indirimde yakalarsam hemen yedekleyeceğim. Bir rengi daha var Pink Honey pembe tonlarında onun da seveni çok ama ben lip balm olarak bu rengi daha çok beğendiğim için black honeyi tercih ettim.

Clinique black honey ruju kalıcılık olarak değerlendirecek olursam bir ruj gibi tabii ki değerlendirilmemeli. Adından anlaşılacağı üzere nemlendirici özellikli, yarı şeffaf lip balm özelliğinde bir ruj doğal olarak kalıcılığı da kendi kategorisinde gayet yeterli. Zaten ambalajı oldukça hafif ve ince yer kaplamıyor, sıkı da kapanıyor çantaya at çık şekilde olduğundan istediğiniz zaman tazeleyebilirsiniz.

Clinique Black Honey Almost Lipstick Honey ruj ile ilgili düşüncelerim bu şekilde, kullananların da yorumlarını çok merak ediyorum sevdiniz mi? Benimle de paylaşırsanız çok mutlu olurum. Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21 comments on “Clinique Black Honey Almost Lipstick Honey Ruj Yorumlarım

 1. I like Clinique very much and this lipstick looks great.

  Kisses

 2. Ürünün sende görmüştüm. Merakımı da yine sen giderdin.
  Uygulama öncesi hali ile bitiş arasında ne kadar fark var hiç böyle düşünmemiştim. Çok da hoş
  Keyifle kullan ❤️

 3. kathy leonia on said:

  it looks so jummy on your lips;)

 4. Sounds a great lipstick.
  Thanks for sharing.

 5. Very beautiful color!!!

 6. tanza erlambang on said:

  honey lipsticks new for me….
  sound very good product

 7. anies on said:

  this is one of those lip products that feels good immediately post-application, but leaves your pout feeling parched after it wears away…

 8. anies on said:

  black honey is famous for its chameleon-like ability, and I can see why…

 9. It seems to be a very interesting product.
  It looks beautiful on your lips.
  Thanks for sharing

 10. Happy Easter, dear! You are so pretty!

 11. Love the color.
  I am a big fan of Clinique products.

  Happy Easter!

 12. Rengi daha koyu diye düşündüm ama sürpriz oldu ????