China Glaze Moonlight Ojem :)


Herkese Merhabalar,
 
Bugün ki yazı konum Lila kutu keşif kutusundan çıkan China Glaze Moonlight Ojem 🙂
 
“Lila kutu keşif kutusu nedir?” diye merak edenler olursa “Lila Kutu Keşif Kutusundan ÇıkanlarMart 2016 🙂” yazımı okuyabilirler.
 
Oje sever biri olarak farklı renk ve markaları denemek hoşuma gidiyor. China Glaze markasını da bu sayede denemiş oldum. Oldukça popüler bir marka ve renk yelpazesi çok geniş. Bana gelen moonlight isminde kırık beyaz bir renk. Beyaz ojeleri severim ama kimisi gerçekten badana boyası gibi duruyor. Bu renk oldukça hoş ve güzel.

China Glaze Moonlight Oje

Boyutu büyük bir ürün uzun süre gidecek olması güzel, tabii kuruma süresine bağlı. İnternetteki araştırmalarıma göre kurumadan uzun süre kalması vaadlarinden biriymiş. Ayrıca içerisinde çin kili bulunduğundan ojeyi sertleştirici özelliği de var. Bunun için iyi yorum yapabilirim çünkü kalıcılığı gerçekten güzel bir oje, benim tırnak uçlarımda genelde hemen soyulmalar başlar ama bunda olmadı.
 
China Glaze Oje
 
Ayrıca fırçası ojenin çok rahat sürülmesini sağlıyor ve çabuk kuruyor. Olumsuz taraflarına gelince açık renk olduğundan mı bilemeyeceğim ama kapatacılığı maaalesef iyi değil. Resimde de gördüğünüz üzere 2 kat olmasına rağmen sonuç bu. Yine de bana göre kötü durmuyor ben beğendim. Koyu renklerinde aynı sıkıntı yaşanır mı deneyip görmek lazım.
Şişesinde parlak dursa da aslında sürünce matlaşıyor. Ben zaten mat ojeleri parlaklara göre daha fazla seviyorum dolayısıyla benim için güzel bir deneyim oldu, severek kullanıyorum. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Sorularınız olursa seve seve cevap veririm.
 
Kendinize iyi bakın, bir sonraki yazımda görüşmek üzere sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

 1. Amazing post, dear! 🙂 Do you want to follow each other? If yes, please follow me with GFC and Google, instagram, write a comment
  and I follow you back 🙂

  With love.
  Diana.
  http://www.mirandabeautyworld.com/

 2. Nice color!!!!
  Thank you so much for your visit!!! I follow you!!!
  Have a wonderful weekend!!!:)))

  Besos, desde España, Marcela♥

 3. Beautiful review, thx for sharing with us. Lovely blog here btw! Would you like to follow each other on GFC? Please let me know on my blog so I can follow back. Thank you.
  xox
  Lenya
  FashionDreams&Lifestyle

 4. Thank you Yeliz for dropping by, I already followed on GFC #108 Please keep in touch. Happy Friday, gril, xox

 5. Blogkeşif etkinliğinden geliyorum takipteyim sizin keşiflerinizi de 🙂 beklerim sevgiler 🙂

 6. Hoş geldiniz izleyiciler butonunu koyarsanız ben de sizi takibe alayım 🙂

 7. Merhaba, sizi yeni keşfettim. 🙂 Ben rengini çok beğendim, güle güle kullanın! :))

tr_TRTurkish