Alix Avien Sexy Black Maskara Yorumlarım


Bu yazımda Watsons alışverişimde 25 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL’den alınabilen Alix Avien Sexy Black maskarasından bahsedeceğim. Pek çok rimelim olmasına rağmen dayanamadım ve bunu da aldım 🙂

Kasadaki kız gösterince fırçasını merak ettim sağ olsun hemen açtı, gösterdi. Benim özellikle maskarada aradığım nokta dolgunluk. Fırçasını görünce zaten hemen geçirin dedim. İlk dış görünüşünden bahsetmek istiyorum. Dantel resimleriyle gerçekten çok hoş bir seçim yapmışlar. Şimdiye kadar Alix Avien’in sadece rujunu kullanmıştım, ben de deneyerek yorumlamak istedim.


Alix Avien Sexy Black Maskara


Alix Avien Sexy Black maskarasının olumlu ve olumlu yanlarından bahsetmek istiyorum. Fırçasını gördüğümde beklentimi çok yüksek tuttuğumdan da olabilir ama çok fazla dolgunluk verdiğini söyleyemem. Bu konuda hayal kırıklığına uğradığımı itiraf etmeliyim. Ama aldığıma pişman olacağım bir ürün kesinlikle değil. Günlük olarak kullanıyorum. Kirpikleri güzelce ayırması ve birbirine yapıştırmaması çok hoşuma gitti. Çok ıslak ve sıvı yapısının olmaması rahatlıkla kurumasını ve bulaşmamasını sağlıyor.

Kirpiklere güzel bir kıvrım veriyor ve uzatıyor. Bu açıdan bakarsak üst kirpikler kaş altına değince bulaşabiliyor bu durum da tabii gayet normal. Bazı kirpiklerim şekil olarak aşağıya dönük onlara bile güzel şekil verip kaldırdı. Bu da sevdiğim bir özelliği oldu. Siyah pigmentleri adının hakkını gerçekten veriyor. Sürdüğünüz anda simsiyah kirpikleriniz oluyor.

Alix Avien Sexy Black


Alix Avien maskarası kıl fırçasıyla rahatlıkla sürülüyor ve tarıyormuşçasına bir his veriyor. Sürerken fırçasından dolayı acıtma gibi durumlar da yaşamadım. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum Var

  1. Ben ürün yedeklemekten hiç hoşlanmasam da maskaralara karşı koyamıyorum 🙂 İyi günlerde kullanın

  2. ambalajı ne kadar şıkmış keşke işlevi de ambalajı kadar etkileyici olsaymış 🙁

  3. Benim de rujlardan sonra rimeller de başladı, çok teşekkürler 🙂

  4. Çok etkileyici bir ambalajı var gerçekten 🙂 Seni şimdi etkinlikte gördüm hemen takibe aldım bana da beklerim

  5. Merhaba blog keşif etkinliğinden geliyorum bana da beklerim 🙂
    http://nisanmeyvesi.blogspot.com.tr

  6. Watsons mağazaların da en sevdiğim özellik belli bir alışverişin üzerine ürünlerin indirimli alınabilmesi. Geçtiğimiz günler de 10 tl ve üzerine duş jeli 2 tl idi. Bu saye de kaç çeşidini aldım ve denedim :)) Alix Avien markasının sadece ojelerini denedim, kıl fırça olması çok iyi bende o şekil de kullanıyorum. Bakalım bende denk gelirsem bu indirime hemen alırım 😉

  7. Kullanılabilecek maskaralardan biri, soylediklerinize aynen katılıyorum yerinde bir inceleme olmuş..:))

  8. Evet ben de mümkün olduğunca bu indirimlerden yararlanmaya çalışıyorum 🙂

tr_TRTurkish