Hametol Cilt Bakım Kremi Düşüncelerim


Herkese merhaba,

Hametol Cilt Bakım Kremi tanıştığımdan bu yana yanımdan ayırmadığım bir ürün oldu. Benim gibi kuru bir cildiniz varsa nemlendirici bakım kremleri zaten vazgeçilmezleriniz oluyor, sadece kışın değil yazın da bu ürünlere ihtiyaç duyuyorsunuz. Kısa süreli değil de uzun süreli nem veren ürünler daha bir önem taşıyor.

Hametol cilt bakım kremini bir süredir deneyimliyorum ve yorumlarımı sizinler de paylaşmak istedim. Öncelikle kremin kıvamı gayet ideal cilt tarafından kolayca emiliyor, en güzel yanlarından biri sürdükten sonra yapış yapış his bırakmaması oluyor. Sürdüğünüz andaki cildinizdeki kuruluktan kaynaklı gerginliği alması ve canlı, parlak (sağlıklı) bir görünüm vermesi de çok hoşuma gitti. Güçlü bir cilt bariyeri sağlayarak cildinizi dış etkenlere karşı koruyan ürünü malum havalar soğudu, sularla da haşır neşir olan ellerim çatlamasın, nemini kaybetmesin diye sık sık bu ürünü uyguluyorum, yüzüme de uyguladığım zamanlar oluyor. Özellikle burun ve dudak kenarlarımda kuruluklar olduğunda kullanıyorum ve çok iyi geliyor, kötü görünümü de ortadan kaldırıyor.

Cildim hassas bir yapıya sahip olduğundan her ürünü kullanmıyorum, buna ellerim de dahil. Temiz içerikli ürünleri tercih ediyorum hem de gönül rahatlığıyla kullanmış oluyorum. Hametol Cilt Bakım Kreminin içeriğinde Hamamelis Virginiana özü, Provitamin B5, E vitamini, allantoin, hyalüronik asit, zeytinyağı, avokado yağı, susam yağı, shea butter gibi daha pek çok faydalı bulunduruyor. Yapısı hafif olsa da içeriği ile oldukça yoğun bir bakım sunuyor ve cildinizi gerçekten onardığını fark edebiliyorsunuz. Cildinizdeki tahriş ve kızarıklığı gideren krem uzun süreli bir nemlendirme sağlayarak rahatlatıyor.

Renklendirici ve paraben içermeyen Hametol krem eczanelerde satılıyor. Hametol markasının cilt kreminin yanı sıra pişik kremi ve onarıcı bakım kremi de var. Yani ailecek güvenle kullanılabilecek bir marka. Bu krem bu kadar etkiliyse onarıcı bakım kremini nasıldır çok merak ediyorum ve ilk fırsatta alacağım. Ellerim çatlamasın diye bu soğuk karlı havalarda ondan yardım almayı düşünüyorum, deneyimlerimi sizinle de paylaşıyor olacağım.

Peki siz Hametol ürünlerini denediniz mi, yorumlarınız neler? Benimle yorumlarda paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Sevgiler 🙂

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 comments on “Hametol Cilt Bakım Kremi Düşüncelerim

  1. On winter I need good hand cream because my skin becomes very dry and tends to crack leaving me in great distress. I didn’t knew this brand but I will look around to see if it is available in Italy too because your presentation got me interested. The fact that is available in farmacies it is a guarantee of the quality of the product.

  2. Ellerinize sağlık Güzel bir yazı olmuş