Yılbaşı Hediyesi Olarak The Body Shop Ürünleri Bir Harika:)


Merhaba, bugün ki yazı konum The Body Shop onlinedan aldığım el kremlerim. Body Shop mağazasını gezerken kokusu beni hep cezbederdi. Online sitesinde kargo bedava fırsatını da görünce dayanamayıp sipariş verdim.

Ayrıca yılbaşına özel fiyatlarla hediye setleri de mevcut. Dolayısıyla Body Shop’ın internet sitesinde birçok ürün tükenmişti. Yılbaşında sevdiklerinize ne alacağınıza hala karar veremediyseniz birbirinden şık ve etkiliyici paketleriyle body shop hediye setleri oldukça etkileyici bir alternatif olacaktır. Ama tabii biraz acele etmekte fayda var.

Body shop el kremlerine gelince uzun zamandır almak istediğim iki kokusu vardı: Çilek ve Mango. İsimleri The body shop strawberry hand cream ve the body shop mango hand cream. Sürdüğümde buram buram çilek ve mango kokusu sarıyor her yanı. Kokuların kalıcılığı gayet başarılı. Hatta elimi yıkadığımda bile az da olsa koku kalıyor. Tabii ki ben hemen tazeliyorum 🙂

The Body Shop


Kokusunun dışında kremin kıvamı da gayet iyi. Üründen az miktarda sıksanız bile tüm elinize kolayca dağılıyor. Yapış yapış bir his bıramıyor ve cilt tarafından hemen emiliyor. Ellerimi güzel yumuşattı. Ama çetin kışlarda ellerim krem sürmezsem çatlayıp kanayacak kadar kuruyor, işte o zamanlarda nasıl bir performans sağlayacağını deneyip göreceğim. The body shop el kremlerini 44 TL’ye aldım. 30 ml aslında küçük duruyor ama söylediğim gibi az sıksanız da yeterli geliyor. Dolayısıyla hemen biteceğini düşünmüyorum. Ayrıca küçük boyutlu olması çantada ağırlık yapmamasını ve kolay taşınmasını da sağlıyor. Tüpünden dolayı patlar korkusu yaşadım ama pek çok bayan gibi çantam pazar yeri olmasına rağmen böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Hediye olarak the body shop tea tree oil ürününün testerını göndermişler. The body shop çay ağacı yağını araştırdığımda sivilceli ciltlere iyi geldiği yazıyordu. Cildi kurutmadan besliyormuş. Benim cildimde sivilce ergenlikten sonra beni terk ettiği için kullanmayı düşünmediğim bir ürün.

Body Shop’ın yılbaşı hediye seçeneklerine gelince insan dayanamıyor hepsini almak istiyor, çünkü görselleri çok güzel 🙂

The Body Shop Hediye Setleri


The Body Shop Yılbaşı Hediye Setleri


Body Shop Yılbaşı Hediye Setleri


Body Shop Hediye Setleri

 

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish