Yeliz’in Keşifleri 4 yaşında!


Merhabalar,

Bugün Yeliz’in Keşifleri blogumu açalı tam 4 yıl oldu ve bu mutlu günümü sizlerle de paylaşmak istedim. Canımın sıkıldığı bir gün sadece hobi amaçlı açtığım bloğum için şimdi “iyi ki” diyorum.

Hala hobi olarak devam ettiriyorum ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyorum. Instagram’ın popülerleşmesinden sonra blogların papucu dama atılmış gibi görülse de aslında çok önemli bir kaynak olmaya devam edecek. Ben bugün hala bir ürün alacağım zaman başta bildiğim, güvendiğim bloggerlar olmak üzere blog yazılarını okuyorum ve kararımı da büyük oranda bu yorumlara göre veriyorum.

Bir zamanlar çok fazla ürün alıp sonra beğenmeyip attığım için tüm bu denediğim ürünlerle ilgili olumlu ve olumsuz düşüncelerimi yazmak istedim. Belki yazdığım ürünü almadan önce yorumlarını araştırıyordur, birçok ürüne boşuna para vermesin, kısacası onun da dili yanmasın düşünceleriyle bu yola başladım.

Kimisinin aman neden uğraşıyor, bedava bilgi veriyorsun vs. gibi sözlerine kulağımı tıkayıp yüreğimden gelen şekilde yoluma devam ettim. Kimsenin zoruyla yazmıyordum zaten mesleğim dolayısıyla yazmayı seven biriyim. Yazdıkça ve insanlara faydasının dokunduğunu gördükçe yaşadığım mutluluk tarif edilemez. Hem vicdanen rahatım hem de aldığım geri dönüşler bana tüm stresimi unutturuyor.

Blogger olmaz aynı zamanda farklı bir dünya demek. Blogger arkadaşlarınız oluyor, onlarla konuşuyor hatta etkinliklere katılıyorsunuz. Sosyalleşmeniz için farklı bir yer. Benim için ayrı bir dünya ve gerçek hayatın stresinden arındığım bir yer. Moralim bozuk olduğunda sığındığım bir liman diyebilirim. Hem sizlere iyi gelirken hem de bana psikolojik olarak faydalar sağlıyor.

Instagram’ın popülerleşmesi ve iş hayatının yoğunluğu nedeniyle artık Instagram’da aktif olsam da haftada 1 içerikle blog yazmaya da devam ediyorum. Bu sayıyı arttırmak yeni yıl hedeflerim arasında yer alıyor. Umarım başarılı olurum. Hepinize yanımda olduğunuz, düşüncelerime güvendiğiniz ve bloğa açarken hiç tahmin edemediğim yere kadar getirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Umudum çok daha iyilerin olacağından yana hepinizi seviyorum ve minnettarım.

Blog sürekli gelişerek ilerlediğim uzun bir yol bunu da sizin desteklerinizle yapabilirim. Bundan sonrası için de blogger arkadaşlarımın ve takipçilerimin yanımda olmasını diliyorum.

Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 comments on “Yeliz’in Keşifleri 4 yaşında!

 1. O zaman nice senelere olsun. Yazmaya devam:)

 2. Blog yazmak gerçekten gönül işi. Sırf bu sebepten blog yazanları maneviyatı güçlü insanlar olarak görüp daha bie önem veriyorum.
  Çok daha uzun yıllar yazmanı temenni ederim.

 3. Hope you’re having a great week, babe!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 4. EĞİTİM PINARI on said:

  Nice sağlıklı ve mutlu 4 yıllar olsun Yeliz hanım.

 5. A lovely entry for ending of this year 🙂
  Good luck!

 6. Blogunuzun yeni yılında da başarılarınızın devamını dilerim. 4’ün sağına “0”‘ın geldiği günleri de görürüz umarım…

 7. Nice nice yaşları olsun blogunun.

 8. Daha nice yaşlar görmesi dileğiyle diyelim 🙂

 9. Estupendo post! Feliz día! 🎄🎄🎄

 10. Thanks for sharing, happy Tuesday!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 11. so good post dear:)

 12. Nice yillara canim 😘. Blogların yeri ayrı. Bence bu alanda sabırlı olanların yüzü gülecek gelecekte 😊

 13. Nice mutlu huzurlu yıllara

 14. Bloğun yeri her zaman ayrı olacak bence de. 🙂
  Keşif dolu nice yıllarınız olsun. 🙂

 15. Nice senelere o halde 🙂

 16. Nice nice yıllar diliyorum. Blog yazarlığı çok özel bence çok seviyorum ben yazmayı