Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Bembeyaz Deneyimim


Merhabalar,

Bugün hijyen konusundan bahsetmek istiyorum. Favori temizlik malzemelerim içerisinde Vissmate ürünleri de yer alıyor. Bu yazımda “Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Bembeyaz” ürünü ile ilgili deneyimimi paylaşacağım.

Temizlikte olmazsa olmazlarımız çamaşır suyu benim için tam anlamıyla bir işkence çünkü kokusu nefesimi kesiyor. Evet tam anlamıyla böyle ifade edebilirim, nefes alamıyorum ve hemen camları açarak kafamı çıkarıp temiz hava almaya çalışıyorum.

Hal böyle olunca temizlik yapmak gerçekten bir eziyete dönüşüyordu. Evet geçmiş zaman olarak söylüyorum çünkü artık Vissmate ile tanıştım. Vissmate çamaşır suyu kadınların en önemli sorunu olan kokuyu ortadan kaldırıyor. Kokusuz bir şekilde uyguladığınız ürün ile rahatlıkla temizliğinizi yapabiliyorsunuz. Odadan çıkmak ya da camları açmak zorunda kalmıyorsunuz, keşke daha önceden duysaymışım diyorum.

Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Bembeyaz hem zemin, lavoba temizliklerinde hem de beyaz çamaşırlarda kullanılabiliyor. Ben ürünü iki şekilde de denedim, adından da anlaşılacağı üzere yoğun kıvamlı olduğundan çok daha etkili bir sonuç sunuyor. Ovalama ya da bekleme gerektirmeksizin lavobadaki kirleri rahatlıkla çıkarıyor. Aynı şekilde klozet, duşa kabin ve fayanslarda da etkili sonuç sunuyor. Arkasında herhangi bir beyaz leke bırakmıyor ve yeni gibi güzelce parlatıyor.

Çamaşırlarda da etkisi oldukça güzel, bembeyaz çamaşırlarınız oluyor hem de çamaşır suyunun kötü kokusu sinmemiş olarak…

Aynı şekilde beyaz havlu ya da çamaşırlarınızda da olan leke, sararma gibi durumları yok ettiğini gözlemledim.

Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Bembeyaz ürününün çamaşır makinesinde kullanımı gayet kolay. Ön yıkamalı programı seçiyor ve makine su alırken ön yıkama gözüne 1,5 çay bardağı ürünü eklemeniz yeterli oluyor.

Elde çamaşır yıkarken ise beyazlatmak ve leke çıkarmak için 45 dakika suda bekletmeniz öneriliyor. Eğer gece boyunca bekletilecekse kullanılan miktarın azaltılması gerekiyor.

Çamaşırları hep makinede yıkadığımdan dolayı bu şekilde hiç denemedim. Eğer siz de benim gibi çamaşır suyunun kötü etkilerinden muzdaripseniz Vissmate çamaşır sularına göz atmanızı öneririm.

Vissmate ürünlerini kullananların ise Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Bembeyaz ürünü hakkındaki düşüncelerini merak ediyorum. Yorum olarak paylaşırsanız memnun olurum.

Diğer Vissmate ürün yazılarım:

Vissmate Çamaşır Suyu

Vissmate Mutfak Jel

Vissmate Kireç ve Pas Çözücü

Vissmate Ahşap Temizleyici

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 Yorum Var

 1. Çamaşır suyu kokusu çok keskin gerçekten de ben vaktiyle az kalsın zehirleniyordum:( artık korkarak kullanıyorum, eline sağlık Yeliz’ciğim:)

 2. Vissmate çamaşır sularını Daha önce kullandım Ve beğendim. bembeyaz ürününü kullanmadım yalnız kokusuz oluşu çok güzel senin gibi Rahatsız olanlar için büyük kolaylık

 3. Kesinlikle denenmesini sağlayacağım çünkü bende kullanıldığı alanda olmasam bile çamaşır suyundan çok etkileniyorum kokusu nefesimi çok etkiliyor. teşekkür ederim.

 4. Ben begendim sahsen. Kivamida tam istedigim gibi yoğun. 🙂

 5. Vissmate ürünlerini severek kullanıyorum ama bunu denemedim. Ben normal kırmızı şişede olan çamaşır sularını kullanıyorum. Denk gelirsem bunu da alırım.

 6. Vissmate ürünlerini her yerde bulamıyorum, detaylıca her ürününü satan bir yer bulsam alınacaklar listem bile hazır 🙂

 7. Kokusundan dolayı makinede çamaşır suyu kullanmaya hep çekinirdim. Marka aklımda olsun o zaman 🙂

 8. Kelebek Etkisi - :

  Her urununu seviyorum evimdede kullaniyorum

 9. Ben de çamaşır susuz yapamıyorum ve bazıları gerçekten kokusuyla o kadar rahatsız ediyor ki..Deneyeceğim bunu 🙂

 10. bunu ben de merak ediyorum wcler için almak istiyorum

tr_TRTurkish