Vissmate Pas ve Kireç Çözücü Görüşlerim


Herkese keyifli haftalar dilerim.

Bugünkü yazımda yine bir hijyen ürün keşfimden bahsetmek istiyorum. Vissmate Pas ve Kireç Çözücü, her zaman elimin altında bulundurduğum bir ürün haline geldi. Sebeplerini ayrıntılı olarak paylaşacağım ve fotoğraflarla da destekleyeceğim, böylece farkı siz de görmüş olursunuz.

Ürünün kullanım yerleri arasında bulunanlar;

• Çaydanlık, su ısıtıcı, cam eşyalar ve yüzeyler (bardak, sürahi, su şişesi, pencere).
• Lavabo, duş başlığı, klozet, küvet, duşakabin, fayans ve seramik yüzeyler.
• İnşaat ve moloz artıklı yüzeyler.

Bakır, pirinç, çinko kaplamalı yüzeylerde ise Vissmate Pas ve Kireç Çözücü ürünün kullanımı önerilmiyor. Uygulama yapıldıktan sonra ise yüzeylerin çok iyi durulanması gerektiği belirtiliyor.

Pas olarak tahret musluğu ve mutfak lavobasının içini denedim. Aslında lavoba çok paslı değildi ama çamaşır suyuyla temizlesem de tam olarak beyazlamıyor sarı renk kalıyordu. Vissmate Pas ve Kireç Çözücü sayesinde hiç sarılık kalmadı ve pırıl pırıl oldu. Üstelik çok fazla ovalamadan ve bekletmeden bu sonuca ulaştım. Tahret musluğunda ise çok fazla pas ve boya lekesi vardı, tabii boya lekeleri çıkmadı zaten ürünün öyle bir vaadi yok. Paslı yerler ise ürünün üzerine döker dökmez açılmaya başladı, sildikten sonra ise eskisinden daha iyi bir görüntüyle karşılaştım.

 

Kireçli yerlerdeki etkisini görebilmek için ise kireçlenen çaydanlığımda denedim. Malum sular oldukça kireçli dolayısıyla her ne kadar çaydanlık, kettle gibi ürünleri temizlemeye çalışsak da kireçlenme probleminden kaçamıyoruz. Vissmate Pas ve Kireç Çözücü ise kireçli yüzeyi çok kısa bir süre içerisinde temizledi. Çaydanlığın dibine az miktarda ürün koymam yeterli oldu. Sonrasında baktığımda ise içi pırıl pırıl olmuştu, tabii ki bir kaç defa suyla duruladım. Hatta ben garanti olsun diye yeni bir su ekleyerek kaynattım, kokladığımda ise koku yoktu çaydanlık gayet iyi arınmıştı. Kokusuz olması gerçekten çok iyi özellik…

 

 

Üründen az miktarda kullanmanız yeterli geliyor, bereketli bir olması da hoşuma gitti. Bu saydıklarımın dışındaki farklı alanlarda da mutlaka kullanacağım.

Siz pas ve kireç sökücü kullanıyor musunuz? Vissmate temizlik ürünlerini kullandınız mı düşünceleriniz nasıl oldu? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Sevgiler.

Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21 comments on “Vissmate Pas ve Kireç Çözücü Görüşlerim

 1. Bunu ben de kesinlikle denemeliyim.Dediğin gibi çamaşır suyu bazen yeterli olmuyor…

 2. Aaaa gerçekten fotoğraflar çok iyi olmuş kuzucuk. Çok iyi bir ürün 🙂

 3. Ay tertemiz yapmış hiç kullanmamıştım..

 4. Hunili Anne on said:

  ben de genelde por çöz kullanıyorum ondan da memnunum. Bu markayı hiç denemedim ama sizin sayenizde çok merak ettim bir dahaki market alışverişimde bende denicem

 5. Şu musluk kenarları en hoşlanmadığım kirlerden. Sonuç bu kadar iyi olduğuna göre deniyorum iki fırsatta 😉

 6. Un post muy interesante! Gracias por tu visita! ♥️♥️♥️

 7. Vissmate hiç kullanmadım. Deneyeceğim. Tuvalet musluğu çok iyi duruyor.

 8. mutlaka bende denemeliyim

 9. Thanks a lot for the interesting post! Have a nice day)

 10. Bu arada google plus paylaşım butonu ekleyebilir misin canım paylaşımının altına.Hesabımda paylaşmak için kolaylık olur 😉

 11. nilgün aydın on said:

  Çok başarılı…

 12. aaaa çok iyi bir keşifte bulunmuşsun Yelizciğim… Kullanım alanı da ne kadar çeşitli ve fazlaymış. Ben de denemeliyim.

 13. her evde bulunmalı 🙂

 14. Looks really interesting! Have a nice evening)

 15. Vissmate gerçekten çok başarılı bir marka…

 16. kelebeketkisi39 on said:

  Canım ne kadar güzel anlatmışsın bende çok seviyorum bu ürünü

 17. sonuç harika 🙂

 18. Efsane bir ürün, mükemmel temizlik için tek adres <3

 19. ben de bu akşam bu ürünün yazısını yazacağım, çok güzel temizliyor kireçleri ben de beğendim 🙂