TTO Soft Göz Şampuanı Görüşlerim


Merhabalar,

Bu yazımda göz bakımımda kullandığım bir üründen bahsedeceğim. TTO Soft Göz Şampuanı kozmetik değil, dermokozmetik bir ürün.

Gözlerim çok hassas olduğundan sık sık problemler yaşayabiliyorum. Özellikle kirpik diplerindeki kepeklenme sonucunda olduğunu düşündüğüm (net bir bulgu yok) 2 kez şalezyon ameliyatı olmak durumunda kaldım. Gözde arpacık gibi oluşan bu şişlik başlamadan önce kızarıklık ve kaşıntı belirtileri veriyordu. İki ameliyattan sonra aynı belirtileri görmeye başlayınca korkup soluğu göz doktorunda aldım.

TTO Soft Göz Şampuanı’yla bu sayede yani doktor önerisiyle tanışmış oldum. Kullandığım günden bu yana da kesinlikle vazgeçilmez ürünüm oldu. Banyoda el yıkama yerinde duruyor ve her gün sabah/akşam olmak üzere muhakkak kullanıyorum. İçeriğinde termal su, çay ağacı yağı ve E vitamini bulunan üründe paraben, SLS, parfüm ve alkol de olmaması harika bir özellik. Hassas göz ve göz çevresi için üretilen TTO Soft Göz Şampuan oluşabilecek enfeksiyonları ve kuruluğu önlüyor. Bunu bizzat kendim deneyimledim ve sonuçları fark edilir derecede güzel oldu. Çok şükür ki üçüncü ameliyat oluşturacak bir durumla karşılaşmadım, inşallah da karşılaşmam. Ayrıca gözlerimdeki kuruluk ve kaşıntı da gitti. Doktor makyajını bile bununla çıkarabilirsin demişti. Ben normal makyaj ürünlerini kullandıktan sonra bu ürünü de uyguluyorum ve hiç bir makyaj kalıntısı kalmıyor. Gözlerin dışında kirpik kullanımı için de uygun. Kirpiklerimdeki çok kuruluk ve kaşıntı sonucunda dökülmeler oluyordu. Bu durumun da önüne geçmesi benim için süper oldu.

125 ml olan ürünün aslında eksi bir yönü var o da kullanım süresinin 3 ay olması… Yaklaşık 35 TL civarında ve eczanelerde satılan bir ürün. Pombalı olması oldukça pratik ve istenilen miktarda ürün kullanılmasını sağlıyor. Çok az miktar alsanız bile jel kıvamda olduğundan hemen dağılıyor. Bu sebepten çok bitmeden atmak durumunda kalmak kötü oluyor. Yine de gözlerime çok faydası olduğunu gördüğüm için almaya devam edeceğim. Ayrıca gözleri yakmayan bir ürün olduğunu da belirtmeliyim.

TTO Soft Göz Şampuanı ile siz de tanıştınız mı? Kullananlar varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim.

Mutlu günler dilerim.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Yorum Var

 1. Çok geçmiş olsun Yelizcim öncelikle. Kirpiklerde kepeklenme sıkıntısını daha önce duymamıştım. Bir dönem ben de göz kuruluğu için bu tarz bir ürün kullanmıştım gerçekten fayda sağlıyor. Teşekkürler bu ürün önerisi için ☺️

 2. Bu ürünü ilk defa gördüm. Aslında benim de gözlerim oldukça hassas o yüzden merak ettim ?

 3. Thanks for the interesting post! Have a nice weekend)

 4. Kelebek Etkisi - :

  Gozlerim bazen kizariyor cok fazla makyaj yapmaktan ve uykusuzluktan sanirim bu tur urunler bu gibi durumlardada ise yararmi acaba

 5. Ne kadar iyi temizlesek de makyaj kalıntıları mutlaka kalıyor. Böyle bir ürünle üstten geçmek mutlaka iyi olacaktır.

 6. çok iyi bir marka olduğunu biliyorum ama bunu hiç kullanmadım..

 7. Çok geçmiş olsun. Göz önemli. Arkadaşımda da var aynı sorun. Ona önereceğim. Teşekkürler tavsiye için. ?

 8. Yelizim bu paylaşımın için çok teşekkür ederiz. Ailecek gözlerimiz o kadar hassas ki sürekli içimizden birinin sorunu olyor. Hemen alacağım.

 9. Geçmiş olsun canım.Valla göz çok hassas insan korkuyor göz bakım ürünlerini doktor onaysız kullanmakta.İyi yapmışsın bu ürünü ilk kez duydum tavsiyede ederim o zaman .Teşekkürler.

 10. Göz şampuanı ilk kez duydum inan 🙂 Umarım tekrar ameliyat olmana gerek olmaz.

 11. Arzu kekeç - :

  Benşmde gözlerimde var kirpik dökülme de varişe yararmı

  • evet uygulayabilirsiniz, ayrıca Otacı’nın kaş ve kirpik serumu var onu kullandım kaşlarımda olumlu etkiler gördüm, sevgiler 🙂

tr_TRTurkish