Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi Yorumlarım


Merhabalar,

Bugünki yazı konuğum Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi olacak. Oldukça popüler olan bu ürünü tereddütte kalsam da alıp denemek istedim. Tereddütte kalma nedenim saçlarımın zaten dalgalı olmasıydı. Hatta kıvırcığa yakın ve kabarık bir dalgası var. Açıkçası böyle bir saçta ne kadar etkili olabileceğinden emin olamadım. Sonra denizden çıktığımda saçımın çok güzel ve doğal bir kıvırcık halini aldığı aklıma geldi, ve neden olmasın dedim, iyi ki de demişim 🙂

Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi Watsons mağazasının indiriminden satın almıştım, malum olaydan sonra artık oradan alışveriş yapmıyorum. Gratis mağazalarında da Toni&Guy ürünlerine ulaşabilirsiniz, fiyatları biraz pahalı gelebilir ama yarı yarıya düşebiliyor. Dolayısıyla indirim dönemlerini beklemenizi öneririm.

Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyinin 75 ml ve 200 ml olmak üzere 2 boyutu bulunuyor. Ben ilk defa deneyeceğim için ve beğenmeme olasılığına karşın küçük boyunu tercih ettim. Bir de küçük boyutlu ürünleri her zaman tercih ediyorum çünkü yanımda çok rahat taşıyabiliyorum. İlkini alıp kullandıktan sonra beğendiğim için bir gün sonra gidip ikincisini de alarak stokladığımı belirtmeliyim 🙂

Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi
Küçük boyunu indirim ile 16 TL gibi bir fiyata almıştım. Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyin öncelikle kullanım özelliklerine değinmek istiyorum. Küçük boyunun olması yukarıda da dediğim gibi çok güzel düşünülmüş bu sayede çantada rahatlıkla taşınabilir, istenilen yere götürülebilir. Şişesi cam değil dolayısıyla ağırlık yapmıyor, sprey tarzında ve kapaklı olması da bir avantaj. Ürünün kaliteli bir ambalaja sahip olması akmasını da önlüyor.

Saçımdaki etkilerine gelince; bir kere kokusu gerçekten harika, mis gibi deniz kokuyor. Yazı çok seven biri olarak daha fazla özlememe neden oldu çünkü tam da sanki tatildeymişim hissini verdi. İçindeki tuzdan dolayı saçımı kurutmasından korkmuştum ama korktuğum gibi olmadı. Saçı ne yapıştırıyor ne de kurutuyor, tabii ki ben nemli saçıma az miktarda uyguladım. Gerçekten doğal bir dalga dalga verdi ve güzel bir şekle soktu.
Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyini siz de denediniz mi? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum Var

  1. saçım uzunken kullanıyordum..

  2. saçım uzunken kullanıyordum..

  3. Bu tarz saç şekillendiricilerden uzak durmaya karar versem de son kez denemek istediğim ürün kesinlikle Yeliz’imm 🙂 Özellikle kokusu denizi andırıyorsa ilk indirimde alacağım, ellerine sağlık bitanem <3 :))

tr_TRTurkish