StopEver Lady Comfort Isıtıcı Bant İncelemem


Merhabalar,

Bugünkü yazı konuğum StopEver Lady Comfort Isıtıcı Bant olacak. Her kadının yaşadığı regl dönemleri kimisi için rahat geçerken kimisi için eziyet haline gelebiliyor. İşte bu zorlu anlarda, ağrılarda ısıtıcı bant imdadınıza yetişiyor. Ağrıların şiddeti yapısal olmakla birlikte üşütmekten kaynaklı artış gösterebiliyor. StopEver ısıtıcı bantlar soğuklarda ısınmanızı sağlarken ağrıları da en aza indirmeyi amaçlıyor.

Ürünü denedim ve yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim. StopEver Lady Comfort ürün pakedinin içerisinden 2 adet ısıtıcı bant çıkıyor. Jel kıvamında enine genişliği olan bir bant, üzerindeki ince kağıdı çıkarınca yapışkanlı kısmı açılmış oluyor. Bu yapışkanlı yüzey sayesinde çamaşırınıza yapıştırarak ısınmayı gerçekleştiriyorsunuz, bir kaç dakika içerisinde bant teninizin ısınını alarak doğal yoldan ısınmaya başlıyor.

Sanki su torbası koymuşçasına ısınıyorsunuz, evet ilginç gelebilir ama bu şekilde oluyor. Ürün çok fazla ısıttığından arada bir çekiştirerek yerini değiştiriyorum, aslında çıkardığınızda yapışkanı hemen kaybolmuyor. Yani çıkarıp farklı bir yere de yapıştırabiliyorsunuz.

Burada tek dikkat etmeniz gereken konu cildinize direkt yapıştırmamanız. Vücudunuzu yakabilirsiniz, atletinize ya da iş çamaşırınıza yapıştırmanız gerekiyor. Ağrı kesici özelliğine gelince tabii ki anında kesmiyor ama sıcak tuttuğu için ağrı yavaş yavaş azalmaya başlıyor. Tıpkı sıcak su torbası gibi, aslında ben ikisi arasında büyük bir fark görmedim.

StopEver Lady Comfort Isıtıcı Bandın iyi yanlarından birisi dışarıda kullanılabilmesi oluyor. Örneğin işyerindeyken bu ağrılarla baş etmek çok daha zor, su torbası getirip koyamayacağımız için bu bant imdadımıza yetişiyor. İnce yapısından dolayı kıyafetten belli olmuyor, yürürken ya da otururken rahatlıkla kullanılabiliyor.

Yaz ayları olduğundan tabii ki çok fazla ısınıp terliyorsunuz dolayısıyla çok fazla tutamadım. Üzerinde 8 saate kadar etkili olduğu yazıyor ama bu kadar süre bekletemediğim için yorum yapamayacağım. Şunu biliyorum ki kışın elimin sürekli gideceği ürünlerden biri oldu. Bu ürünü kullanırken düşündüm de keşke ayak için de böyle bir ürün üretilse… Kışın benim ayaklarım çok üşür tabanlarıma da su torbası koyarım acaba bu bantları çoraba yapıştırsak nasıl olur diye düşünmedim değil 🙂 Ayakta olamasak da uzanırken bence bir denenebilir.

Peki siz StopEver Lady Comfort Isıtıcı Bant ile tanıştınız mı? Kullandıysanız yorumlarınız neler merakla bekliyorum.

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Yorum Var

 1. ben ayaklarım da denedim ama pek etkili olmadı :((((

 2. Yazının başında ben de ayaklarıma mı yapıştırsam acaba diye düşünmüştüm? Kışın sıcak su torbasını çok kullanıyorum ama karın bölgesinde yüksek ısının tehlikeli olabileceğini okumuştum o yüzden ayakları ısıtmaya devam?

 3. Sanki, bel ağrıları için özel yapılan termojelden esinlenilmiş. Ağrılar çekenler için iyi gelecektir.

 4. Bir kez farklı bir markanın bandını dedim. Kendi ağırlığıyla bir miktar yer değiştirdiğinden çok fayda göremedim. Bu markayı da denemek lazım.

 5. Ben de satın aldım ve Regl dönemimde mutlaka kullanacağım <3

 6. Kış aylarında kullanılabilecek harika bir bantmış kuzum, mutlaka deneyeceğim 🙂

 7. Ben pek sevemedim bu bantları en iyisi sıcak su torbası ☺️

 8. Ağrı için çok etkili değil ,şiddetli ağrıya zaten tek çare hap ,Ama sıcak tutuyor uzun süre gerçekten ,ayak içinde pratik birşey olsa fena olmaz :))

 9. Dışarıda kullanmak için çok iyi bence, Stopever’ın soğutucu bantını kullanıyorum çok memnunum. Böyle bir sıkıntım olmuyor o yüzden bu ürünü almadım ama kesin alırdım ihtiyacım olsa

 10. kışın çok kullanıyorum bunları, faydalı buluyorum =)

 11. Sıcak su torbamdan ayrılamam 🙂

 12. bu tür bantların gerçekten işe yarayıp yaramadığını düşünürdüm. kışın katlanılabilir olabilir sanırım sıcaklık ama yazın normalde regl bile çekilmiyor di mi? 🙂

 13. ben kullandım 🙂 Regl ağrıma iyi gelmedi çünkü bendeki ağrının boyutu epey büyük oluyor.Fakat Bel ağrısı için kesinlikle öneririm.Belim ağrıdığında kullandım ve çok rahatlatıcı etkisini gördüm.

tr_TRTurkish