Sleek Matte Me Metalik Ruj – Volcanic


Merhabalar,

Herkese mutlu bir hafta sonu dilerim. Yine bir ruj yazısı ile karşınızdayım.

Bu yazımda sizlere Sleek Matte Me Metalik rujların Volcanic renginden bahsetmek istiyorum. Sleek mat rujlar ile tanışmam Gratis’e ilk geldiğinde olmuştu, meşhur olan Sleek Matte Me Birthday Suit rengi karaborsa hale gelmişti. İndirimde bulabilmek neredeyse imkansızdı, pek çok Gratis mağazasını dolaştığımı hatırlıyorum ve en sonunda bulmuştum 🙂

Gerçekten çok güzel bir renk, yazısına “Sleek Matte Me Birthday Suit Rujum” buradan ulaşabilirsiniz.

Son günlerde metalik renkte oje, ruj, far gibi pek çok makyaj ürünü popüler olmaya başladı. Metalik kozmetik ürünlerini ben de sevdim ve kendime koleksiyon oluşturmaya bile başladım. Bunlardan biri de Sleek Matte Me Metalik rujların Volcanic rengi oldu. Bu serinin aslında 3 rengi bulunuyor ama ben en çok bu rengini beğendiğim için tercihim Volcanic’ten yana oldu. Rujun yanar dönerli bir rengi var, dış görünüşünde daha yoğun dursa da fazla pigmentli değil. Zaten deneyerek aldım çünkü günlük kullanımda abartı duracak bir ürün ise tercih etmeyecektim. Bu açıdan sevdiğim bir ürün oldu, gündüzleri işyerinde bile rahatlıkla kullanabiliyorum. İsterseniz tek kat isterseniz de fazla kat sürerek daha yoğun yansımalar sağlayabilirsiniz.

Sleek metalik Volcanic

Sleek Matte Me Metalik Volcanic ruj diğer serisinde olduğu gibi çok hızlı kurumuyor fakat yine de çok beklemeden diğer katları geçmenizde fayda var. Böylelikle daha pürüzsüz bir görünüm sağlayabilirsiniz. Rujun kapatıcılığını da beğendim, dudaktaki çizgileri çok fazla belli etmiyor yine sürerken dudaklarınızdan dışarıya taşırmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Fırçası ince olmadığı için dudak kenarlarında taşma yapabiliyor, dudak rengi bir kalem uyguladıktan sonra da sürebilirsiniz. Sleek Matte Me Metalik rujun kalıcılığına gelirsem, orta karar diyebilirim. Yiyip içtikten sonra özellikle iç kısımlarda silinmeler başlıyor ama çok sık tazelemenize de gerek kalmıyor.

Ruju Gratis indiriminden 17 TL gibi bir fiyata aldım, tekrar alır mıyım sorusuna ise cevabım evet. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Sleek Matte Me Metalik rujları denediniz mi, yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Sevgiyle kalın 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 Yorum Var

 1. Kelebek etkisi - :

  Rengi mukemmelmis hic deneyemedim ben

 2. güzel bir renk, ışıltıları çok hoş 🙂

 3. Diğer renkler arasında en farklı bulduğum ruj bu oldu 😉

 4. henüz sleek ürünlerini denemedim ama rengi çok güzelmiş cnm

 5. Daha mat’ları hatmedememişken metalikler pabucunu dama attı bile desene :)))))

 6. Günlük kullanım için ideal bir renk.

 7. benim en sevdiğim renk bu oldu .-))

 8. Çok hoş bir rengi var güle güle kullanın:)

 9. Rengi çok güzelmiş bitanem, mutlulukla kullan 🙂

 10. Ay bu nasıl güzel bir renktir. Bayıldım ?

 11. Kesinlikle ben de alacağım <3

 12. Daha önce hiç denemedim, çok güzel duruyor:)

tr_TRTurkish