Sally Hansen Oje Çıkarıcım


Oje sürmeyi çok seviyor bir yandan da neden tırnaklarım sararıyor, kırılıyor diye şikayet ediyorum 🙂

Özellikle koyu renk ojeleri tercih ettiğimden ve asetonla çıkarmaya uğraşmaktan tırnaklarımın yıpranması da ne yazik ki daha fazla oluyor. Bu sebeple asetonsuz oje çıkarıcıları araştırmaya başladım.

Devamlı alışveriş yaptığım bir online eczane sitesinde Sally Hansen’ın asetonsuz oje çıkarıcısını gördüm. Sally Hansen ürünlerini severek kullanıyorum. Renk renk ojeleri, dudak dolgunlaştırıcı rujları vs. (bu ürünlerin deneyimini de ayrıca yazacağım 🙂 )
 
Dolayısıyla Sally Hansen markası ben de olumlu etkiler bıraktığı için Sally Hansen oje çıkarıcıyı hemen satın aldım. Fakat yanlış ürün geldi. Gönderilen aseton içeren ama nemlendirici özelliği olan bir üründü. Ben de iade ile uğraşmak istemedim kuru tırnaklarım için nemlendici içermesi güzeldi. Ürünü kullandığımda gerçekten başarılı olduğunu gördüm.


Sally Hansen Oje Çıkarıcı


Az bir miktarda pamuğun üzerine dökerek uyguladığımda tırnağımdaki ojeyi anında çıkarıyor. Diğer asetonlarda olduğu gibi bastırıp çıkarmak için de uğraşmıyorum. Kokusu çok güzel bazı asetonlardaki gibi insanı bayıltan keskin bir kokusu yok. Koyu renkli ojenin tırnakta bıraktığı kötü renk görünümü de olmuyor. E daha ne isterim ki 🙂 Bu ürün benim beklentimi karşıladı diyebilirim. İçeriğinde provitamin B5, E vitamini ve Aloe Vera bulunuyor. Tekrar alır mıyım evet alırım. 200 ml fiyatı 20 TL civarı, pahalı gibi görünüyor ama çok az kulllanmak bile yeterli olduğu için uzun süre kullanılır.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Koyu renk ojenin tırnak etlerine renk vermesini sevmiyorum ben de

  2. Evet çok kötü duruyor ama Sally Hansen oje çıkarıcı sayesinde bu sıkıntıdan kurtuldum, tavsiye ederim 🙂

  3. Evet çok kötü duruyor ama Sally Hansen oje çıkarıcı sayesinde bu sıkıntıdan kurtuldum, tavsiye ederim 🙂

  4. Ben de asetonsuz ürünlere yönelecegim artik.

tr_TRTurkish