Sally Hansen Dolgunlaştırıcı Dudak Balmı Yorumlarım


Merhaba herkese 🙂

Bugün yazıya döktüğüm ürünüm Sally Hansen dudak dolgunlaştırıcı balmı olarak satın aldığım Sally Hansen Vita C Lip Plumper.

Ürünü alalı baya zaman olduğu için artık yorumlarımı paylaşabilirim. Ben açıkçası bu ürüne şans verirken dış görünüşünün etkisi altında kaldığımı itiraf etmeliyim 🙂 Sally Hansen markasını iyi bulduğum için atılmayacak bir ürün olduğunu da zaten biliyordum, o yüzden benim için boşa para verilen bir ürün olmadı.

sally hansen dudak dolgunlaştırıcı

Öncelikle herkesin merak ettiği dolgunlaştırma konusuna değineyim. Ne yazık ki bu anlamda benim beklentimi karşılamadı. Hafif bir hacim verdiği doğru ama belirgin dolgun dudaklara sahip olmak isteyenler yeterli bulmayacaktır. Sally Hansen’ın likit dudak dolgulaştırıcısını da almıştım o oldukça başarılıydı, ayrıca o ürünü de tanıtacağım.

Dolgunlaştırma konusunda sınıfta kalan bir ürün olsa da nemlendirmesi bir harika. Özellikle bu soğuk havalarda gerçekten ilaç gibi geldi. İçeriğinde acai ve nar meyve özlerini barındıran Sally Hansen Vita C Lip Plumper’ın gerçekten dudaklarınıza bakım yaptığını, beslediğini hissediyorsunuz.

sally hansen vita c lip plumper

Oldukça nem verici özelliğiyle de benim gibi kuru dudaklara sahip olanlar için birebir. Sürdüğünüz anda yumuşacık yapısıyla anında dudaklarınızı nemlendiriyor. Tabii yiyerek dudağınızdan çabuk çıkmasını sağlamazsanız 🙂

Mandalina tadı ve kokusu size sarıp sarmalıyor yememek için kendinizi zor tutuyorsunuz 🙂

Fiyatına gelirsek ben 30 tl’ye almıştım, yeniden almayı düşünmüyorum. Umarım bu dudak dolgunlaştırıcı ürünü almayı düşünenler için yol gösterici bir yazı olmuştur. Tüm sorularınızı bana iletebilirsiniz.

Hep güzel kalın, sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum Var

  1. Fiyatı biraz pahalı geldi, sadece nemlendirmesi için Nivea'yı tercih ediyorum 🙂

  2. Bu tur urunleri bende merak ediyorum ama bu sanirim vaadlerini yerine getirmiyor bilgilendirdigin cok iyi oldu

tr_TRTurkish