Pastel Profashion Artliner Pen Görüşlerim


Merhabalar,

Yine sizlere güzel bir makyaj ürünüyle geldim. Pastel Profashion Art Liner Pen benim gönlümü çalan bir eyeliner oldu ve anlatmadan geçemedim.

Hassas göz çevrem maalesef her ürünü kullanabilme imkanı tanımıyor. Arkadaşımın önerisiyle Pastel artliner ürününe bir şans vermek istedim. Daha önce kurşun kalem formatında olanları da kullanmıştım fakat yeterince siyah durmaması ve kalıcı olmaması beni likit formda olanlara yöneltti. Pastel Profashion Artliner kalın uçlu yapısıyla tam benlik bir ürün. Likitlerde ince fırçalı olanları pek kullanamıyorum, zamanla alışılıyor diyorlar ama ben daha profesyonel yapabildiğim kalın uçluları tercih ediyorum.

Farklı iyi bir markanın eyeliner ürününü aldım fakat göz kapağıma uyguladığımda yanma hissettim. Belki denk gelmiştir diyerek farklı bir zamanda yeniden kullansam da sonuç maalesef yine aynıydı. Yepyeni ürün çöpü boylamış oldu. Arkadaşım Pastel Profashion Art Liner’ı tavsiye ettiğinde aynı sonucu yaşamaktan korkmadım değil. Üzerinde “Ophthalmologically Tested” yazısının beni rahatlattığı ve almaya teşfik ettiğini söyleyebilirim. Ürünün oftalmolojik olarak test edilmesi göz çevresinde tahrişe neden olmadığını anlatıyor.

Pastel Profashion Artliner Pen artık benim gözbebeğim, nedenlerine geçiyorum 🙂 Öncelikle likit kalem formunda olması ve ucunun kalınlığı tam da istediğim gibi. Uygulama esnasında o kadar kolay sürülüyor ki hata yapma olasılığınız gerçekten çok az. Simsiyah renk vermesi ve kalıcılığı da bir harika. Yazın sıcaklarında kullandığımda çok hafif bir karartı olarak bulaştığını gördüm ki benim göz kapaklarım zaten ekstra yağlıdır.

Diğer zamanlarda uzun saatler boyunca bulaşmadan ve akmadan sürüldüğü haliyle kalabiliyor. Kısacası waterproof olmayan fakat tüm özelliklerini taşıyan bir ürün, bir şey dışında… Bu performansını görünce suya dayanıklı ürünler gibi zor temizleneceğini düşünürken beni yanıltmayı başardı. Oldukça kolay temizlenen ürün gözlerime dağılmadı. Ben de tabii ki ürünü indirimde hemen stokladım.

Fiyatı performansıyla karşılaştığında oldukça uygun. Şu an online sitesinde 26 TL, ben indirimdeyken 16 TL gibi bir fiyata almıştım.

Bir eyelinerdan beklentimi tam anlamıyla karşılayan Pastel Profashion Artliner Pen, sizlere gönül rahatlığıyla önerebilecek bir ürün oldu. Siz de benimle aynı beklentilere sahipseniz göz atabilirsiniz.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur, tüm soru görüş ve önerilerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Herkese sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 Yorum Var

 1. Fiyatı uygun, özellikleri çok güzel 🙂

 2. TuzsuzKoruk - :

  Kesinlikle en favori kalem eyelinerlarımdan. Hatta en sevdiğim diyebilirim. Yazdığın her ayrıntıya sonuna kadar katılıyorum canım??

 3. Ucu benim sevdiğim şekilde o zaman canım bende indirimde kaçırmayayım.

 4. Estupendo post! que tengas una feliz semana!???

 5. pastelin ürünleri gerçekten de çok başarılı olabiliyor. Gözümde kalıcı makyaj var… çokm üşengeç olduğum için yaptırmıştım 🙂 ama biraz daha koyu görünmesini istediğim zamanlarda uygulayabilirim.

 6. Kelebek Etkisi - :

  Bu urunun guzel oldugunu duymustum❤

 7. bu kadar uygun fiyata başarılı gibi duruyor?Güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık??

 8. Güzel bir ürünmüs canim ?

 9. Aslında ben eyeliner çekme özürlüyüm ama sen kolay diyorsan indirimde denerim bunu kesin 🙂

 10. Fiyatı uygun aslında, elimdeki ürün bittiğinde ben de düşünebilirim ?

 11. Akmıyorsa bir şans vermeli.

 12. indirimde ben de kaçırmayayım

 13. Ayy bundan almalıyım bende bu tarz kalem kullanıyorum.

tr_TRTurkish