Otacı Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu Yorumlarım


Herkese merhaba,

Corona virüs salgınından dolayı kendimizi karantinaya aldığımız şu günlerde umarım sizler sağlıklı ve iyisinizdir. Evde geçirdiğimiz süre artmışken kendimize yapacağımız bakımları da ihmal etmiyoruz değil mi? Kendimize ne kadar önem verir ve bırakmasak psikolojik olarak daha iyi hissedeceğimizi düşünüyorum. Bugünkü yazı konuğum Otacı Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu olacak. Bir süredir deneyimliyorum ve artık yorumlarımı paylaşma vaktim geldi.

Stresten, yanlış kaş almaktan, vitaminsizlikten vs. kaş ve kirpik dökülmelerinin pek çok sebebi oluyor. Benim kirpiklerle değil de kaşlarla zaman zaman sorunum oluyor. Aralardan dökülüyor ve boşluk görünümü oldukça canımı sıkıyordu. İşte böyle bir zamanda imdadıma yetişen ürün Otacı Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu oldu.

Gülsuyu kokusunu sevenler bu ürünle sıkıntı yaşamayacak. Doğal gülsuyu içeren ürün aynı zamanda provitamin B5 ve civamperçemi içeriyor. Bildiğiniz gibi Otacı ürünleri vegan içerikli, mineral yağ, paraben, boyar madde gibi zararlılar barındırmıyor. Bu anlamda da içime sinerek, güvenle kullandığım bir marka.

Otacı Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu’nun sabah ve akşam olmak üzere iki kez kullanılması öneriliyor. Ben sadece gece yatmadan önce kullandım ve sonuç buna rağmen çok iyiydi ve artık kaş boşluklarım oluştuğunda hemen bu ürünü devreye sokuyorum. Öncelikle çok bereketli olduğunu söylemeliyim, damlalıklı özelliği sayesinde istediğimiz miktarda uygulayabiliyoruz. Kulak çubuğuna damlattıktan sonra kaşlarıma sürüyorum. Su bazlı olması sayesinde sürüp rahatlıkla hareket edebiliyorum, yağ bakımlarındaki gibi akmıyor ve bir süre sonra da tamamen emiliyor. Dökülen kaşlarımın çıkıp boşlukların dolduğunu görmek beni çok mutlu etti ve bu konudaki favori ürünüm yaptı. Artı bir diğer özelliği ise kaşlarımın olduğu deride kurulukla birlikte kaşıntı ve pul pul dökülme sorununu ortadan kaldırması oldu.

Dediğim gibi kirpiklerimde bir sorun yaşamadığım için uygulamadım fakat orda da etkili olacağını düşünüyorum. Pamuk yardımıyla kirpik diplerine de uygulayabilirsiniz. Siz de zaman zaman böyle sorunlarla karşılaşıyorsanız Otacı Gül Kürü Kaş ve Kirpik Serumu’nu mutlaka deneyin derim. Normalde 40 TL fakat indirimde çok daha uyguna bulabilirsiniz.

Sevgiler.

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum Var

  1. I love rose water scent and I would really love to try this product even if I never tried such a product for eyelashes and eye brows. I don’t know if I would use it on eyebrows because they are enough bushy but I would like to try it on my eyelashes. Great article, very useful and well written.

  2. Hope you’re doing well!
    Have a super day!

  3. Gül kokusunu çok severim. Efendimizi hatırlatır bana o nedenle hiç eksik etmem evimden gül kokusunu. Otacının ürünlerine de güvenirim , denemek isterim

tr_TRTurkish