Nude Tonlarını Sevenler için M.A.C Peach Blossom Ruj :)


Merhaba Herkese,

Bugünki konumda uzun süredir çok severek kullandığım bir rujdan bahsedeceğim. M.A.C Peach Blossom. Gerçekten harika bir nude rengi ruj. M.A.C ürünlerinin kalitesini zaten herkes biliyor. Aldığım hiçbir ürününden pişman olmadım. Oldukça kalıcı ve muhteşem renklerde ürünleri var.

M.A.C Peach Blossom ruj ise çantamdan ayrılmayan bir ürün. Günlük makyajda ben genellikle nude renk rujları tercih ediyorum. Siyah eyeliner ile birlikte bu nude tonlar gerçekten çok hoş duruyor. 

M.A.C Peach BlossomGenellikle zaten gözü ön plana çıkarmak favorimdir. Tabii ki yerine ve zamanına göre iddialı renklerde rujlardan kullanıyorum. O zamanlarda da abartı olmaması için göz makyajımı hafif tutuyorum. Mesela kırmızı ruj uyguladığımda yanaklarıma hafif allık ve gözlerime de birtek rimel sürüyorum. Sonra dudaklarımı seyretmeye doyamıyorum 🙂 Favori kırmızı rujum M.A.C Lady Danger ile ilgili yazımı da “MAC Lady Danger Rujum 🙂” yazımdan okuyabilirsiniz.

M.A.C Peach Blossom ruj
 

M.A.C’in creamesheen ruj serisinden olan Peach Blossom, gerçekten kremsi ve yumuşacık bir yapıya sahip. Rengini çok güzel veriyor ve kapatıcılığı da gayet iyi. Çok kurumuş dudaklarda çizgilere dolabilir ama genel itibariyle kötü görünüm yaratmıyor. Renk pembe-şeftalı tonlarında olan bu ruj benim gibi buğday tenlilere çok yakışacak bir renk. Kuru dudaklara sahip kişiler için de nemlendirici özelliği ve sürümünün kolay olması ile bence kesinlikle tercih edilmeli. Günlük kullanıma uygunluğu ile de sür çık rujlardan bence:)

Peki siz nasıl buldunuz?

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Yorum Var

  1. Çok güzel bir ton, bayıldım ♥
    Kızsal Şeyler

  2. Yaz aylarında en çok kullandığım renkler arasındadır pembe şeftali tonları :)) çok güzelmiş rengi 🙂

  3. Bu renkleri seviyorum tam yaz mevsimii için 🙂

  4. Mac den hiç nude almadım koyu tonlara gidiyor hep elim 🙂

  5. rengi çok güzelmiş 🙂 ellerine sağlık, keyifle okudum <3

  6. Merhaba. Blog keşif etkinliginden geldim ve blogunuzu takibe aldım. Bana da beklerim. Sevgiler 🙂

tr_TRTurkish