New Well Bio-Herbal Bitkisel Mascara – 7in1 Yorumlarım


Merhabalar,

Herkese mutlu bir hafta dilerim. Bugünkü yazımda yepyeni bir üründen bahsedeceğim. New Well Bio-Herbal Bitkisel Mascara – 7in1 Türkiye’nin ilk ve tek bitkisel maskarası olma özelliğini taşıyor. Televizyon reklamlarında sıkça gördüğünüz bu maskaranın reklam yüzü ise Hercai’nin başarılı oyuncusu Ebru Şahin. Şahsen çok yakıştığını ve güzel, açıklayıcı bir reklam olduğunu düşünüyorum.

Ürüne dönecek olursam bir süredir deneyimliyorum ve yorumlarımı da sizlerle paylaşmak istedim. Eminimki şu an New Well Bio-Herbal Bitkisel Mascara – 7in1 ürününü çok merak eden ve kullanıcı yorumlarını araştırmaya başlayanlar vardır. Onlara yardımcı olmak adına kendi düşüncelerimi objektif olarak aktarmak istedim.

New Well Bio-Herbal Bitkisel Mascara – 7in1 adından da anlaşılacağı üzere 7 ayrı önemli içerik barındırıyor. Önemli yağlar olan; avokado yağı, tatlı badem yağı, macadamia yağı ve argan yağı içeriyor. Ayrıca E vitamini, keratin ve kızıl yonca extractı yer alıyor. Tüm bu doğal bileşenler kirpiklerinize bakım yapıyor, güçlendiriyor, nemlendiriyor, beslediği için daha da gürleşiyor ve seyreklikler varsa yeni kirpiklerin çıkmasını sağlıyor. Tabii ki bunu düzenli ve uzun süreli kullanımda yapıyor.

New Well Bio-Herbal Bitkisel Mascara – 7in1 tüm bu besleyici özelliklerinin yanı sıra tabii ki güzel bir maskara görevi de üstleniyor. Simsiyah, uzun ve hacimli kirpiklere ulaşmanızı sağlıyor. Fırçası eğimli ve oldukça yumuşak uygulanıyor. Yapı itibariyle de ağır değil ve kirpiklerinizi ipek gibi hafif hissediyorsunuz. Çok hızlı kurumadığı ve ağırlık yapmadığı için üst üste çok kez uygulayabilmenizi sağlıyor. İki hatta üç kat bile uygulayabiliyorsunuz, sonrasında ise takma kirpik etkisini görebiliyorsunuz.

Temizlenmesine gelecek olursam 2-3 kat sürdüğünüzde çift fazlı temizleyicilerle çok kolay çıkarabiliyorsunuz. İkinci bir pamukla üzerinden geçmeniz gerekebiliyor ki o kadar fazla kat maskara uygulandığında bu gayet normal bir durum. Benim için artısı şu da oldu diyebilirim. Normalde kirpiklerime yağ bakımı yapamıyorum çünkü gözümün içerisine akıyor ve hassas gözlerim olduğundan yanıp kızarıyor. New Well Bio-Herbal Bitkisel Mascara – 7in1 sayesinde kirpiklerimi güzelleştirirken bakım da yapmış oluyorum. Gözlerimde herhangi bir hassasiyete de neden olmadığını belirtmeliyim.

Peki siz New Well Bio-Herbal Bitkisel Mascara – 7in1’i denediniz mi yorumlarınız neler oldu?

Sevgiler 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Yorum Var

 1. Reklamı çok sık görüyorum, oyuncu seçimi güzel ama maskaradan çok saçları ön planda gibi geldi bana :))
  Ürünü kullanmadım, çok merak ediyorum. 🙂

 2. New well bitkisel mascara güzel bir ürüne benziyor. Bitkisel olması artı puan tabii ki ☺️

 3. Thanks for sharing this, babe!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

 4. bende çok severek kullanıyorum, çok beğendim

 5. Son günlerde çok görür oldum bu maskarayı. Markanın daha önce hiç ürününü kullanmadım bu maskarayı merak ettim ama. ?

 6. Kirpiklere bakım da yapıyor olması çok güzelmiş. Güle güle kullanın. Ben de not alayım. Teşekkürler..

 7. Bir tek benim deneyemedigim maskarayı çok merak ediyorum, en kısa zamanda deneyecegim 🙂

 8. Denemek isterim bende 🙂

 9. Bayanlar için güzel bir tanıtım olmuş teşekkür ederiz.

 10. Bir makyajda en çok önem verdiğim materyallerdendir rimel , denemek isterim

tr_TRTurkish