Milk Shake Saç Bakım Köpüğününün Kokusu Bir Harika :)


Bugün ki konumda sevdiğim saç ürünleri arasında olan Milk Shake saç bakım köpüğünden bahsedeceğim. Her saçımı yıkadığımda kullanıyorken Nashi Argan Yağını aldığımdan bu yana pek kullanmadığımı itiraf etmeliyim 🙂 Yağ ile ilgili ayrıntılı bilgiye “Nashi Argan Yağı Deneyimim 🙂” yazımdan ulaşabilirsiniz.
Milk Shake saç köpüğü ile tanışmam kuaförümde oldu. Kuaförde satılan ürünlere nedense bir türlü karşı koyamıyorum. Profesyonel ürünler oldukları ve saç bakımına oldukça önem verdiğim için önerilen ürünleri genellikle alıyorum. Tabii fiyatı uçuk olanların dışında 🙂
 
Milk Shake Saç Bakım Köpüğü
Kuaförüm saçımı yıkayıp kuruladıktan sonra bu saç köpüğünü kullandı ve fönümü çekmeye başladı. Zaten uzunca bir süre kokusunun etkisinde kalarak bir şey soramadım. Kendime geldiğimde ürünün özelliklerini paylaşmasını istedim. Pek çok marifeti var bu saç bakım köpüğünün. İçerisinde yer alan buğday özleri ve süt proteini ile saça ihtiyaç duyduğu tüm bakımı sağlıyor. Kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Gerçekten saçlarınızın nemlendiğini hissediyor ve görüyorsunuz. Saçınız benim gibi ince telli ve çok karışıyorsa bu ürün banyo sonrası tarama çilesini de azaltıyor diyebilirim. Ayrıca elektiriklenmeyi alıyor ve verdiğiniz şeklin daha kalıcı olmasını sağlıyor.
Milk Shake Saç Köpüğü


Tam bir krem şanti kıvamında ama böyle söylenince sakın yapış yapış bir durum aklınıza gelmesin. Tam tersine saç tarafından kolayca emiliyor, saçı sertleştirme gibi olumsuzlukları olmuyor aksine saçı yumuşak ve parlak yapıyor.
Milk Shake

Bence saçlar için mutlaka edinilmesi gereken bir ürün. Küçük boyu da satılıyor. Denedikten sonra memnun kalırsanız daha sonra büyük boylarını da edinebilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum.

Hepinize pırıl pırıl parlayan bakımlı saçlar diliyorum 🙂

Bir Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum Var

  1. içeriğini ayrıca çok beğendim, güle güle kullan 😉

  2. Çok güzel bir ürün gerçekten, teşekkür ederim 🙂

tr_TRTurkish